Záložky

Blackshot

Alternatívne názvy: Blackshot

Blackshot hra s krutými pravidlami, ktorá je písaná v štýle strelca. V blackshot on-line žoldniera postavy urobiť čokoľvek, aby dosiahli svoj cieľ.

Blackshot prihlásený hra vás vezme späť v čase, keď svet bude v stave chaosu, budú všetky štáty v boji o zdroje.

Budete plniť rôzne misie, zlepšenie schopnosti ich hrdinu. Vašou povinnosťou je, aby sa jeho meno v hre. V blackshot môžete hrať zadarmo, jedinú vec, ktorú budete môcť míňať peniaze na zbrane a ďalšie vybavenie.

Pre prehranie blackshot budete potrebovať nasledujúce nastavenia systému na vašom počítači alebo notebooku

Procesor: Intel Pentium 2 GHz

Video: 256 MB

Pamäť: 512 MB

Internet: high-rýchlosť pripojenia.

Registrácia blackshot vykonáva na oficiálnych stránkach hry. Ak chcete to, čo potrebujete:

1) prejsť na oficiálnych stránkach hry.

2) Kliknutím na odkaz "Spievaj sa teraz».

3) Zadajte užívateľské meno - jedinečný názov, o ktorú sa bude hrať.

4) Vymyslieť a napísať heslo.

5) Zopakujte heslo.

6) Poslať e-mail.

7) vyberte z rozbaľovacieho zoznamu svoju krajinu.

8) Dial kód, ktorý je zobrazený na obrazovke.

9) vyberte z rozbaľovacieho zoznamu tajnú otázku.

10) Napísať odpoveď na vybranú otázku.

11) Ak chcete prijímať správy na Váš e-mail o zmenách v hre, dať zaškrtnite v príslušnej kolónke.

12) Prečítajte si licenčnú zmluvu hry je, a tiež dať zaškrtnite v príslušnej kolónke. To musíte vziať na vedomie, že súhlasíte so všetkými pravidlami hry.

13) Potom kliknite na tlačidlo « Sing teraz ».

Potom budú mať prístup na stiahnutie hry blackshot on-line.

Blackshot prihlásený hra sa skladá z týchto žoldnierov

1) Travis Benner. Je ťažké predstaviť ako málo Travis odmietol bojovom poli počas vojny v začiatok december 2033. Bolo prijaté, zdvihol a vyškolení z žoldnieri vo svojich podzemných veliteľských stanovíšť . Travis ukázal nebezpečných elitu. V súčasnej dobe vedie squad v bitke.

2) Vanessa Green. Od ňu rodičia boli zabití zdarma atómovej počas [ _25_] december 2033 Vanessa dávno sa naučil riadenie vyzbrojovania a je teraz jedným [_25_ ] vedie žoldnieri na bojovom poli .

3) Adam Garcia. Dlhoročný veterán nič Adam nie je videl alebo počul . Povedal aj raz sa armáda zabila vojaci ľudské klony Bojové V poslednom desaťročí čo je jeden z najuznávanejších žoldnierov v tejto oblasti. Nemilosrdný a nebojácny je zažil fighter je vyššej moci .

4) Kathy Finn. Bola manželka bývalého žoldnier množstvo nákladu zažil na bojisku. Ale keď jej manžel bol zabitý brániť , že z jadrový ničenia, to žena sa rozhodla , aby ich horiace nenávisť, a ísť na bojisko. Zvyšok svojho života história mlčí.

Prvá svetová vojna bola vždy ťažké, ľudia stratili svoje milované, išiel na front. Teraz máte možnosť cítiť malý v tých dňoch, kedy je hlavná vec, ktorú bolo prežiť.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more