Záložky

Blacklight Retribution

Alternatívne názvy: Blacklight Retribution

Herný Blacklight Retribution je masívne multiplayer online hra vyvinutá pre PC. V tejto hre budete hrať first-person.

V angličtine ísť iný jazyk podľa Vášho výberu, za predpokladu, v on-line hry Blacklight Retribution registrácii. Pre úspešnú registráciu je nutné zadať:

1) adresa svoje užívateľské meno a e-mail.

2) heslo a kód, ktorý je zobrazený na obrázku.

Zahrajte si hru Blacklight Retribution budete spĺňajúce nasledujúce znaky:

1. Grendel charakterizovaný obrovský arzenál zbraní , vrátane tri smrť a jeden [ _19_] bod deštruktívne zariadenie. Tiež ťažkú ​​zbroj . Užite si všetky schopnosti, môžete Grendel iba tridsiate úroveň.

2. M. Poskytuje dobrá ochrana s presným zbraňami na blízko a ďaleko rozsahu. Jeden najviac unikátne funkcie MARS je jeho veľmi vysoká brnenie že poskytuje 25% Zníženie poškodenia. Mars tiež priemer a vytrvalosť rýchlosť behu , ale vysoký výkon brnenie.

3. Viper je ešte najrýchlejší a najviac agilné hrdinom. Majú celý rad zbraní boj zblízka. Viper je prvý hrdina , ktorá bude uvoľnená s zbrane na blízko ako štandard.

4. Vojvodkyňa je špecializovaný sniper všetky bojové situácie. Je vybavený puškou a revolverom zápalná bomba, ktorá môže niesť nepriateľa v priebehu niekoľkých sekúnd. Vojvodkyňa obetovala svoju ľavú ruku pre robotické rameno.

.

5 Deacon - s užívateľ razenie manipulátor on zvládne Presnosť aj v nebezpečnému pracoviská. To má úplne jedinečný vzhľad , ako ktorýkoľvek ostatné maklér v hre.

6 . C. Karalis - s kódovým označením "Lilith" - skúsený pilot. Jej cieľom je boj, a ona má tri granáty podporu. Lilith je veľmi ťažká rana a po nej je ťažké prežiť.

7. O Corner. On je vždy na stráži a môže riadiť akékoľvek nepriateľa do pasce.

8. B. Hinds - to lekár. Pohybujúce sa vysokou rýchlosťou a môže zvýšiť zdravie, ale chýba brnenie. Použitie ošetrujúci predmety a pušku.

9. J. Haussen - to sniper, ktorý má dobrú výdrž.

10. A. Hernandez - má vysokú úroveň zdravia a brnenie do rýchlosť. Použitie pre liečenie vstrekovače a bojovať - ​​ Brokovnica .

11. M. Akimoto - Pilot nosí oblek a špecialista prvotriedne.

V on-line hry Blacklight Retribution budete zmeniť vzhľad vašej postavy. To všetko sa deje iba na požiadanie.

Tu Blacklight Retribution on-line, uvidíte prudkých bojov, ale neuveriteľne skvelá grafika, pretože to vyzerá celkom realisticky.

Hra má špeciálnu funkciu, ktorá vám umožní vidieť nepriateľa cez stenu.

Zahrajte si hru Blacklight Retribution zadarmo, ako prešiel od najvyššej poslania potešenie.

Veľa šťastia v hre Blacklight Retribution!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more