Záložky

Čierna guľka

Alternatívne názvy: Čierna guľka, čierna guľka

hru Black Bullet od vojaka po maršala.

The Black Bullet hra osloví všetkých milovníkov zbraní, taktických bojov a prežitia za krupobitie odrážok. Strelec pre viacerých hráčov beží priamo v prehliadači a nevyžaduje prevzatie klientskeho programu, napriek tomu má veľmi krásnu, jasne vysledovanú grafiku a vynikajúce špeciálne efekty.

Game udalosti, ktoré hráči vidia od prvej osoby, dávajú realitu tomu, čo sa deje na monitore počítača, a nádherné hlasové správanie všetkých akcií a záberov skutočne prináša do virtuálneho sveta. Ako taký, dejisko v tejto hre nie je, tu je všetko len výberom strany konfliktu a môžete okamžite začať bojovať s krstom. V Black Bullet je päť herných režimov, hra sa začne troškou tréningu, kde sa skúsení používatelia oboznámia s riadením znakov a základnými funkciami menu, ďalšie činnosti sa dajú hráčovi, môže:

  • Pridajte sa do aliancie a vyskúšajte tímové bitky v bitkách medzi rôznymi frakciami,
  • Pri účasti na útoku, snažia sa uvoľniť strategické predmety od nepriateľských síl,
  • Nezávisle vstúpte na bojové pole vo voľnom režime a získajte bojové skúsenosti zničením nepriateľa,
  • Súťažný režim zahŕňa niečo ako krvavý šport, dostupný na akejkoľvek úrovni.
  • Každý deň sa otvorí režim rebríčka, kde hráči môžu vstúpiť do ratingového súboja.
Hra

Play Black Bullet je skutočným testom pre uchádzačov o vzrušenie, ich hrdina začne svoju cestu ako jednoduchý vojak s najnižším výkonom a vybavením a dokáže dokončiť plne vyzbrojený hodnosťou maršala na stotinej úrovni čerpania charakteru.

Výsledky hry Black Bullet.

Hra je veľmi populárna, napriek tomu, že bola zverejnená nie tak dávno. Viac ako 100 tisíc používateľov si už vybralo cestu odvážneho bojovníka, čo robí z hry oveľa zaujímavejšie, pretože sa môžete zjednotiť a bojovať so skutočnými ľuďmi a nie s robotmi napísanými autormi. Ak sa chcete pripojiť k Black Bullet, registrácia je nevyhnutným postupom, ale trvá to viac ako minútu. Tento proces je nevyhnutný, aby sa pre každého hráča uložili všetky úspechy a výkony.

Okrem rôznych režimov je v hre veľký počet bojových miest, z ktorých je viac ako tridsať. Každá karta vyžaduje hráčov alebo tím rôznych taktiek, niekde lepšie zaútočiť na nepriateľa a priviesť ho do smrtiacej pasce. Na inej mape bude najpravdepodobnejšou stratégiou skryť sa z očí pomocou ostreľovacej pušky a najprv zničiť väčšinu nepriateľov z tajného úkrytu, aby ste potom mohli vstúpiť do otvorenej bitky, zmeniť tichú zbraň na rýchly požiar stroj. Miesto je veľmi odlišné od seba, je tu otvorená plocha, opustené sklady a uzavreté konštanty s úzkymi uličkami, kde skupina nespadá.

Môžete si zarobiť herné peniaze a skúsenosti niekoľkými spôsobmi, v Black Bullet môžete hrať sami alebo v spoločnosti priateľov jednoducho výberom karty, režimu a bitky, alebo môžete dokončiť úlohy od vývojárov, a to ako plánovaných, obmedzené, pre svojich hráčov získavajú cenné ceny, herné nástroje, prémiové vybavenie a silné zbrane.

Mimochodom, v iPlayer Black Bullet je výber zbraní veľmi rozmanitý, pištole rôznych značiek, ostreľovacie a útočné pušky, útočné pušky s rôznou smrteľnou silou a počet kaziet v držiaku, granáty. Pre všetky strelné zbrane sú potrebné kazety, nože nevyžadujú náboje a nevytvárajú šum, takže by nemali byť zanedbávané v ich arzenáli.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more