Záložky

oligarcha

Alternatívne názvy: Biz tycoon

hier Oligarch (Biz Tycoon) pre virtuálnych podnikateľov.

Svet kapitálu, tvorcovia peňazí, skúsení ekonómovia, skúsení obchodníci sa stal dostupným pre všetkých. Hra Oligarch, založená na prehliadačovej ekonomickej stratégii, prezentovaná v hlavných jazykoch sveta, aby hráči mohli slobodne komunikovať a budovať svoju vlastnú ríšu.

Proces

hier sprevádzajú štýloví mladí ľudia, sú to kvalifikovaní tajomníci, mladí profesionáli vo svojom odbore a tí, ktorí sú pripravení stať sa súčasťou vašej spoločnosti. Hráte Oligarcha, hráte:

  • Výstavba a rozvoj vlastných podnikov Prijímanie a školenie zamestnancov Hľadáme obchodných partnerov Konkurencia na svetovom trhu

Hľadám miesto na obchodnom trhu.

Od chvíle, keď začnete hrať hru Oligarch, budete mať počiatočný kapitál. To je skutočne skvelé, pretože bez neho by ste museli stráviť dlhý čas skúškou zarobiť si slušné sumy na kúpu prvého stavebného bloku. Až do tohto okamihu sa však musíte potiť na trhu pri nákupe a predaji rôzneho tovaru, aby ste zvýšili produktivitu svojej spoločnosti pri úspešných obchodoch.

hráčov si môže vybrať z 9 smerov, v ktorých je pre nich zaujímavejšie ich rozvíjať. Aj keď už bolo povedané, že máte počiatočný kapitál, vaša pozícia je neistá a krehká. Spoločnosť neprináša toľko zisku, aby sa okamžite zamerala na nákup niečoho vážneho. Na zvýšenie podnikania na priemernú úroveň a potom ešte na vyššiu úroveň je potrebný celý rad úspešných aktivít.

Využite dostupné mechanizmy finančného trhu, nakupujte a predávajte, podpisujte zmluvy, najímajte najlepších špecialistov, trénujte svoje vlastné, sledujte zmeny v cene akcií, lacnejšie vyrábajte a predávajte viac. Obchodný mechanizmus je pomerne komplikovaný, ale ak sa naň dokážete prispôsobiť, vytvoriť si vlastný efektívny plán a poraziť svojich konkurentov, stanete sa lídrom.

Na každej maličkosti záleží.

I najväčší podnik je krehká vec, ktorá si vyžaduje neustálu pozornosť. Neustále musíte premýšľať o desiatkach možných scenárov vývoja udalosti, o tisíc nepredvídaných nehodách, nájsť tie správne z miliónov, hľadať východiská z krízy a zložitých situácií a súčasne robiť nespočetné množstvo rôznych vecí.

Vaši podriadení potrebujú správu, ale ak môžete pestovať kompetentných manažérov, ktorí dokážu zodpovedne rozhodovať, značne vás to uľaví a pomôže vám priblížiť sa k vášmu cieľu. Úroveň platu zamestnancov môžete zmeniť v závislosti od ich úspechu.

V simulátore Oligarch bude registrácia začiatkom finančného dozrievania a ak budete tvrdo študovať, môžete sa naučiť užitočné lekcie. Hra sa zameriava na akumuláciu financií, ale je príjemne riedená výstavbou mestských štruktúr, z ktorých je 18, ako sú nemocnice, parkovisko, vodný park, závodná dráha, golfové ihrisko.

Každá budova zvýši vašu ziskovú pôdu, pritiahne nových spotrebiteľov a prinesie viac výhod. Ale najväčší zisk v iPlayer Oligarch pochádza z obchodov a mala by sa im venovať osobitná pozornosť. Vyberte si správne miesto pre firmy a nezabudnite na médiá, ktoré budú inzerovať za vás.

úrovní odovzdávania získate nové privilégiá. Po piatom budete odmenení novými úlohami, užitočnými bonusmi a schopnosťou usporiadať si svoj vlastný spolok. Po ôsmom sa môžete zapojiť do investícií do rozvoja dodávateľských trás tovaru v 36 rôznych smeroch. Ak ste pripravení zmeniť sa na obchodného žraloka, vitajte v hre Tycoon, ktorá získala veľa hráčov.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more