Záložky

Bitka Heroes

Alternatívne názvy: Bitka Heroes

Bojové Heroes - zadarmo online browser hra. Heroes Bojová hra vyvinutá Snail hre, a investoval do nej všetku silu a dušu každej strany. Tu môžete vykonať sami seba ako hrdina, aj keď je reprezentatívna akejkoľvek rasy. Niet divu, že hra má taký názov. Všeobecne platí, že by ste mali cítiť úplne sám.

Pred tým, než skutočné hry, odporúčame hľadať na internete Bitka Heroes videá a zobraziť ju, a po prečítaní ďalšej recenziu napísanú. Potom sa môžete presunúť na mieste a zadarmo na stiahnutie Bojové Heroes.

To je, ako rýchlo sa odovzdáva vo svete fikcie. Hra Bitka Heroes Budete hrať menom charakteru závodu, ktorý ste si zvolili. A tu sú zastúpené len štyri

• Ľudia,

• elfovia;

• Barbara;

• Necromancers.

Ľudia - majú priemerné parametre, ale majú silný armáda postupovala. To je veril, že ľudia majú tie najlepšie a užitočné zručnosti. Elaziya ich kráľovstvo.

Elfovia - rozvinuté zručnosti a rýchlosť útoku. že niektoré zbrane môžu byť vyškolení v ich používaní. Štátnej Welling.

Barbara - zástupcovia fyzicky najsilnejší rasa. Hrdinovia majú najvyššiu životnosť a útok. Predtým ľudia boli spojencami. Teraz samostatný štát.

Nekromanti - zástupcovia nemŕtvych, najväčší kúzelníci. Zástupcovia lacné a majú veľké zásoby zdravie, a majú vynikajúce znalosti útoku. Každý deň potrebujeme čerstvé mäso - útočiť na ľudí.

Po výbere znaku, bez ohľadu na to, čo závod mu patrí, si vylepšenia vybranú zámok. V budúcnosti, je to váš dom, hrad a najdôležitejšie miesto v hre. Musíte chrániť hrad všetkými prostriedkami. Kým budete vyhrávať ostatné pevnosti, a milovať je a ešte hore. Ale je tu tiež najdôležitejšie stavba - Capitol - keď zdvihol úroveň, môžete zlepšiť ďalšie budovy.

Tiež od začiatku budete míňať testovacie misií pre začiatočníkov, ktorí už vám ukázať význam hry. A písanie je veľa skúseností, nájdete riešenie niektorých problémových úloh, určite na začiatku hry.

V priebehu hry môžete tiež zbierať dôležité štyri typy zdrojov: drevo, ruda, síra a kryštály. Počas hry nájdete niektoré miesta v mape s veľkými vkladmi zdrojov. A budú stále mať v držbe.

Súboje prebiehajú postupne, krok za krokom. Má tiež automatické súboje režime. To trvá asi 3 minúty - 4. Ale počas tejto doby môžete urobiť ich podnikania, alebo jednoducho odpočívať.

Play hra Battle Heroes celkom zábavné, najmä ak ste nezabudnite pozvať svojich priateľov. A aby hru ešte jasnejšie a viac vzrušujúce.

Grafika v hre, aj keď nie v najvyššej kvalite, ale spôsobí iba pozitívne emócie, túžbu nemožno prehrať. Zvuk dobrý doplnok ku kompletnej obraz gameplay

HRU Heroes vám on dáva možnosť cítiť ako hrdina, cítiť silu, ktorá ste schopní. Tak rýchlo sa ponoriť do sveta herných bojových Heroes.

Šťastný si hrať!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more