Záložky

Bioshock Infinite

Alternatívne názvy: Bioshock Infinite, bioshok

Hra Bioshock Nekonečno je veľmi zaujímavá počítačová hra. Akcie v tejto hre sú prvá osoba. Je navrhnutý s prvkami sci-fi a steampunk.

Stiahnuť Bioshock nekonečno, čo môžete z oficiálnych stránok hry, pre-podanie správcovi v mieste aplikácie. Stiahnite si Bioshock Infinite môžu len dospelé ľudí, ktorí žijú v niektorých oblastiach našej planéty.

Môžete vidieť od hry Bioshock Infinite videa on-line hry. Na videá sa môžete zoznámiť so všetkými rysy hry: postavy, herné a ďalších zaujímavých faktov o hre.

Hra Bioshock Infinite môžete prehrať nasledujúce znaky:

1. Booker DeWitt je protagonista hry. Vyzerá 38 rokov NIL, beloch. Sama o sebe nie je spoločenský charakter. Je zastúpený na jednej strane tetovanie - symbol "AD». Iniciály jeho milovanej dcéry. On musí zaplatiť všetky dlhy z hazardu. Ak to chcete vykonať, je potrebné zaslať do Kolumbie, aby našiel tajomnú dievča, ktorej meno bolo Elizabeth.

2. Elizabeth - to je dievča z dvadsiatich. Ona má nadprirodzené schopnosti. Bola unesená a uväznená vo veži "Baránka" v Kolumbii. Elizabeth chráni špeciálna okrídlený stroj slávika. Je to veľmi rýchlo vníma všetko okolo, pretože po dlhú dobu vo svojom živote strávil zavretý. Elizabeth je veľmi dobre čitateľný žena. Jej sen - to sa chystá do Paríža. Na konci sa dozvie, že ona je dcérou Booker.

3. Zachary Hale Comstock je antagonista hry. Je zakladateľom a self-vyhlásil vodca krásne Kolumbie. Jeho prezývka - prorok. Nakoniec, to zabije protagonista.

4. Nightingale - to je 30 - noha mobilná klimatizácia mechanická vtáčie stroj. Chráni Elizabeth. Nightingale príde len vtedy, keď začuje zvláštne melódie flauty. V dôsledku toho, Slavík zomrie, presný čas a miesto, nie je známy.

. 5. Daisy Fitzroy je snedý americká hra. Ona je vodca povstaleckej organizácie "hlasu ľudu." V priebehu hry, vyžaduje protagonistu, aby im poskytli zbrane, a na oplátku dostal vzducholoď. Jej zabitie Elizabeth.

6. Cornelius Slate je sprisahanie charakter. Predtým slúžil s hlavnou postavou. Teraz je chcel pre výkon spôsobila povstanie. V poňatí hlavného hrdinu v hre mu bude vyžadovať jednu vec. Nakoniec musel rozhodnúť: nechať Cornelius živé alebo zabitý.

7. Jeremiah Fink je jedným z najviac bohatých a mocných ľudí v Kolumbii. Bol zakladateľom "Finca manufaktúry." Daisy Fitzroy ho zastrelil počas povstania.

8. Robert a Rosalind Lutece - sú dva veľmi tajomná postava. Oni organizovali návštevu do mesta DeWitt.

Hra Bioshock Infinite má obrovské množstvo rôznych hádaniek a zaujímavých faktov:

- Môžete nájsť ďalšie položky;

- Protagonista je 122 krát toľko ako Elizabeth,

- Skrytá sadu kaziet.

V hre Bioshock Infinite PC, sa dozviete, ako byť vynaliezavý.

 

Bioshock Infinite