Záložky

BioShock

Alternatívne názvy: BioShock

Hra BioShock - projekt 2K Boston , čo je first-person strieľačka s RPG prvkami. Užívatelia majú vrátiť do fikčního sveta a ponoriť sa do vzrušujúcich dobrodružstiev. Dej rozpráva príbeh o vývoji okamžitej a nie menej prudký pokles mimoriadnej podvodnom meste Rapture. Jeho tvorca chcel zhromaždiť v rámci svojich bannerov jedinečnými osobnosťami, najviac talentovaných ľudí, ktorí si zaslúžia žiť v slobodnej spoločnosti. Podľa plánu ambiciózny milionár Andrew Ryan a táto jedinečná lokalita pre mužov génia mal byť nový typ spoločnosti doslova. Ryan veril, že nekompetentní ľudia nemajú v takom nádhernom kúte dne oceánu. A rovnako ako v prvom všetko šlo podľa plánu, orechový podnikateľ podarilo vytvoriť požadovaný idylu. Ale veľmi skoro sa prvé problémy objavili. Nie je nič divného, ​​že v ideálnej spoločnosti, nikto sa objavil variť jedlo, zapojiť sa do opravy, čistenie a starostlivosť o ostatné potreby pre domácnosť. Táto situácia viedla k vzniku čierneho trhu. Zákaz kontaktu s vonkajším svetom len problém ešte horšie. Tu tiež zasiahol prípad, ktorý viedol ku konečnému pádu utópia. Objav látky nazývané ADAM stáva fatálne okamih. Látka produkovaná mäkkýšov, ako sa naučil nemecky genetik Brigid Tenenbaum, môže dať ľuďom nadľudskú silu. Túžba vlastniť túto látku vedie k čiastkovému spoločnosti. Teraz aj tvorca město opustil myšlienku podporiť ranu pred zákonmi. Chamtivosť zatemňuje myseľ, pretože výroba prípravku, ktorý obsahuje cenné látky prináša rozprávkové zisky! Čo to všetko vedie? Prečítajte si o tom, a bude môcť zasahovať do toho, čo sa deje, každý, kto vyriešil stiahnuť BioShock.

Spustite na vašom monitore BioShock, budete sa v hernom svete ako Jack, ktorý je jediný, kto prežil z zrútenie lietadla pre cestujúcich. Jack náhodou spadne do podmorského sveta a tu v kontakte s ním príde muž menom Atlas - vodcu odboja. Atlas hlavy tých, ktorí sa odvážili bojovať proti sile Ryan a on je teraz pripravený pomôcť Jack zvyknúť si na tomto svete, čaká na znamenie účasti vďačnosť nováčik na týchto operácií, ktoré majú byť vykonané, aby pomstil mosadzného hostiteľské mesto. Jack sa učia neuveriteľný príbeh Adama a látky, ako Frank Fontaine založená spoločnosť zaoberajúca sa vývojom radu genetických modifikácií s názvom "plazmidy." Použitie týchto látok má populáciu nenapraviteľné následky. Nielen, že tieto výrobky obsahujú vyššie uvedené služby ADAM, takže sú stále neodolateľná spôsobiť závislosť. Potreba viac lieku sa zvyšuje každým dňom a potom promócie Brigid Tenenbaum sa dozvedel, jedna šťavnaté detaily. Ak máte dať mušle v ľudskom tele, začne produkovať 10-20 krát viac cenné látky. A ako je požadované pre takéto operácie tela, strádající, bezmocné siroty Frank Fontaine urobil Počítače kôrovcov, ktoré sa stali implantované v dutine brušnej dievčatá. Potom, čo sa naučil všetko, Jack stojí pred voľbou: pomôcť obnoviť ľudskosť malú sestričku alebo zabiť, tak extrahovanie ADAM nešťastné. Z tohto rozhodnutia bude nakoniec závisieť na koniec hry.

Samozrejme, máte logicky vzniká otázka, ako BioShock hrať? Takže pár slov o hrateľnosti. Budete ako Jack cestovať do miest, a potom bojovanie mimo nepriateľskú populáciu. Keď bol celý príbeh Adama, mnohí dedinčania v dolnej časti Atlantic zmutoval. Je s týmito mutantami musí bojovať hlavnú postavu. Tiež, hra zahŕňa zber bioshoke zbrane výstroja a plazmidy. Bez vyhradených zdrojov, ako prežiť, je jednoducho nemožné. Počas hry budete mať možnosť zlepšiť svoju postavu. Tí, ktorí sa BioShock pc download, mali by ste vedieť ešte jednu vec. Hra obsahuje tri úrovne obtiažnosti, a to, ľahké, stredné a ťažké. Líšia sa v tom, že zvyšuje zraniteľnosť hrdinu, a súperi sú stále silnejšie. Takže sa oplatí byť pripravený na určité ťažkosti. Ale ako to je zaujímavé prejsť všetkými testami a aby bolo dosiahnuté požadovaného! Pretože ste si vybrali ku stiahnutiu Bioshock, neváhajte chvíľu dlhšia. Ľútosť táto voľba nie je nutné, pretože hra prinesie veľa vzrušujúce zábavu a bohaté emócie!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more