Záložky

Big Head Bash

Alternatívne názvy: Big Head Bash

Herný Big Adresa Bash - multiplayer prehliadač bez dynamický herný model, ktorý je naplnený vzrušujúce herné dobrodružstvo. Hráči sú vyzvaní k preprave do sveta, kde sa protagonisti sú farebné vinylové hračky. Z veľkej zbierky, môžete si vybrať najatraktívnejšie hrdinu, potom sa riadiť a rozvíjať svoje schopnosti. Podstatou hry je veľmi podobné hry Deathmatch, ktorý v tej dobe podarilo získať záujem veľkého počtu užívateľov. Big Adresa Bash on-line dal užívateľom firmu Aeria ; hry. Vývojári potešením predstaviť virtuálne prostredie, kde je neustále zúri výbuchy, hrdinovia bojovať s robotmi a medzi sebou navzájom, a vražda je samozrejmosťou. To všetko sa odohráva na krásnej 2D miestach. Akonáhle sa do sveta fantázie môžete ponoriť po hlave do jeho atmosféry a môcť zažiť vzrušenie.

Ak chcete otvoriť virtuálny vesmír, najprv musíte vytvoriť účet. Ste doslova minútu vyplniť požadované registračné riadku formulára. Big Adresa Bash Registrácia sa dostanete do jasný, veselá, rušnom svete. Na samom začiatku sa budete musieť rozhodnúť o charaktere, a až potom sa oddávať v bojoch. Už v súčasnej dobe ponúka široký výber vinylových hračiek. Medzi nimi Nahnevaný červená , Melon Zombie , Amano Imp , Bloodfang Vlkolak , Liz , Abe Sapien , Kraus , Roger a mnoho ďalšie cool. Ale to nie je limit. Ako sa projekt vyvíja, v blízkej budúcnosti budú nové postavy, ktoré budú tiež Big Adresa Bash hrať. Každá postava je iná niektorých funkcií, a ich vzhľad. Ale kto by si vyberiete, budete mať dlhú cestu a veľa bitiek s robotmi a ďalšími hráčmi. No, čo, čo, a že to nie je nedostatok uchádzačov tu! Takže kúpiť zbrane a ísť. Môžete zásobili rôznymi zbraňami od jednoduchých ( brokovnice, plameňomety, raketomety, motorové píly, atď ) K unikátnym (Lava zbraň, Molotov Cocktail, atď ) K dispozícii je virtuálny obchod, kde môžete stráviť zarobené peniaze. A mať peniaze na nákup, budete znova a znova musí pripojiť sa k bitke. Po všetky víťazstvo prinesie odmenu.

Hrať hru Big Adresa Bash môžu byť v rôznych režimoch: multiplayer, co-op , režimy príkaz, rovnako ako zápasy (8 z 8) a milovala mnoho režimu snímania nick. Každý režim poteší vás s jeho prekvapenie. Skúste všetky z nich nájsť najviac atraktívne. Musím povedať, že ste spokojní v hernom svete veľmi rýchlo, a to bez ohľadu na režim bude cítiť celkom istí. Potom, čo je k dispozícii rozhranie, a všetky herné prvky sú jasné. Ak ste premýšľal, ako tráviť voľný čas, snaží sa hrať túto hru. Najmä preto, že je to celkom uvoľnený, relaxačné aktivity a tiež Big Adresa Bash zadarmo. Nebudete ľutovať svoje voľby! Veľa šťastia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more