Záložky

BigGame

Alternatívne názvy: Big Gym, Veľká hra, Veľká hra

Intellektualnaya stratégie BigGame.

Igra BigGame online stratégia, v ktorej sa hráč dostane do obrovského sveta plného záhad a neuveriteľných dobrodružstiev.

Razrabotchiki tvrdí, že iPlayer BigGame moderná interpretácia klasického žánru stratégie s veľkým intelektuálnym potenciálom. Vyhrať je základnou logikou myslenia, dobre rozvinutou stratégiou a taktickou výhodou nad nepriateľom, ale náhodný prvok je integrálnou súčasťou života, najmenšie oneskorenie v rozhodnutí by mohlo priniesť porážku.

Dlya, aby ste sa vydali na cestu dobrodružstva BigGame registrácia je povinná. Prejdite to nie je ťažké, musíte vyplniť formulár dvoch riadkov e-mailovej adresy a hesla. Ešte rýchlejšie kliknete na ikonu jednej zo sociálnych sietí a zadáte pod vlastným menom.

Igrovoy proces BigGame.

Nachinaya hrať hru Big Game užívateľom poskytnúť malú plochu s konštrukciou jemnejšie body hry a školenia a funkcie menu. Možnosti vykonávania úloh budú rásť. Práve tu zlepšujú zručnosti mečom a lukom,

 • Taverna je vždy možné stretnúť slávnych hrdinov, dať si s nimi na pár pohárov zápalky a vyhrať na ich boku,
 • Ministerstvo vydáva povolenia na obchodovanie a ukladanie všetkých potrebných dokladov;
 • Publichny dom v štruktúre hráčov zabije dvoch vtákov s jedným kameňom, odvážni vojaci po dlhých pochodoch by mali uvoľniť a ich plat sa vráti do pokladnice.
 • Privlech na ich strane jednej z postáv je polovica víťazstva.

  V Hra BigGame sama je nebezpečný obchod. Susedia na tomto svete nie sú vždy priateľskí, niektorí prichádzajú na záchranu v ťažkých časoch, zatiaľ čo iní nie sú ochotní profitovať na úkor druhých a jednoducho zničia susedné kráľovstvo. V rámci spoločnosti sa aktívne obchoduje a obchoduje, môžete zmeniť vojenskú a magickú technológiu a rýchlejšie získať potrebné licencie pre spojencov, o ktoré môžete požiadať o vojenskú podporu, a ak to bude potrebné, prídu k obrane.

   

  Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

  Read more