Záložky

Big Farm: mobilná zber

Alternatívne názvy: Veľká farma

Game Big Farm: Mobile Harvest vybudovať úspešnú farmu.

Mnoho ľudí si váži sen o vlastnej krajine, ale nie každý si môže uvedomiť tieto fantázie. Ak sa blížite k práci farmára, mobilná hračka Big Farm: Mobile Harvest od developera Goodgame Studios sa mu páči. Len si predstavte, ako sa zobudíte s prvými lúčmi slnka a predtým, ako otvoríte oči, vychutnajte si zvuky, ktoré vám prídu. Je to pekná morčatá, jahňatá bledajúca, slepačie sliepky, kohúty a kravy vyžadujú, aby boli dojené. Tu nájdeš nových priateľov, ktorým sa ti páči takáto hra. Herný proces je tiež bezplatný, ale ak chcete zrýchliť niektoré procesy, použite nákupy v hre. Plúži tu, niekoľko súčasne s mobilnou verziou, môžete vyvíjať počítač, porovnávať verzie a výsledky, rovnako ako vždy mať prístup k vašej obľúbenej zábave.

Rušíme rukávy a choďte na lôžka.

Budete mať susedov, ktorí budú v prípade potreby ochotní pomôcť. Avšak, niekedy potrebujú pomoc, takže buďte tiež dobrým susedom. Hráči s potešením zistia, že ľudia tu nielen tvrdo pracujú na prosperite svojich fariem, ale tiež vedia, ako sa baviť. Organizujú veľtrhy, oslavujú sviatky, navzájom si darujú a poskytujú úlohy.

Game Big Farm: Mobile Harvest má celkom veľa pekných funkcií:

Je čas sa otestovať v podnikaní, zasiať prvé semená v zemi.

  • Krásna grafika
  • Postupné rozširovanie zón pre nové budovy alebo polia
  • Zvýšenie na vyššiu úroveň v dôsledku pokroku
  • Objavujú sa nové budovy, ktoré je potrebné zlepšiť
  • Široký sortiment rastlinných a živočíšnych kultúr
  • Schopnosť vyrábať výrobky zo surovín Prístup k obchodovaniu na trhu Všetko, čo budete vyrábať: zelenina a ovocie, rovnako ako živočíšne produkty, to všetko ide do vášho skladu a odtiaľ sa nachádza predaj, ktorý sa predáva, ako úloha, ktorá je vo výrobe.

    Big Farm: Hra Mobile Harvest zahŕňa akumuláciu skúseností, účtov a bonusov. Každá zložka je nevyhnutnou súčasťou herného procesu a zabezpečuje úspešný vývoj. Nepokúšajte sa nafúknuť cenu ponúkaním svojho produktu na trhu. Pamätajte, že ostatní hráči predávajú podobné produkty a ak sa ich ponuka zdá byť výhodnejšia, budete ignorovaní. Snažte sa včas vykonať aktuálne záležitosti. Skutočnosť, že je čas urobiť túto alebo takúto prácu, vyvolám ikony pre objekty, potrebujem zalievanie alebo zozbierať zrelú zber, domáce zvieratá chcú jesť, alebo je čas na strihanie jahniat, dojenie kráv, zhromažďovanie vajec od sliepok.

    Nezabudnite na scenériu. Hra Big Farm v domácom obchode obsahuje množstvo roztomilých položiek, ktoré zdobia váš majetok. Stráviť medzi paddocks pohodlné chodníky z kameňa, rastlín ruže kríky, rastlinné kvetinové záhony s kvetmi, nastaviť lucerny a altánok všetko vec chuti. Ak máte pocit, že farma naozaj kvitla, pozvite hostí, aby mohli vyhodnotiť výsledok. Aj vy môžete ísť navštíviť, možno, ak ste sa tam naučili zaujímavé nápady.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more