Záložky

Battlefield: Bad Company

Alternatívne názvy: Battlefield: Bad Company, Battlefield Bad Company, battlfild

Herný Battlefield : Bad spoločnosti - taktický multiplayer first-person strieľačka, rozhodujuca príbeh, ktorý sa odohráva vo fiktívnej krajine niekde vo východnej Európe. Tvorcom tejto produktovej rady - spoločnosť DICE , a vydavateľ aktov Electronic Arts . Užívateľ bude musieť zúčastňovať konfliktu medzi USA a Ruskom. Tie sú transportované do sveta, usporiadané podľa typu sandbox, v ktorom sa všetko zmení v závislosti na situácii. Bojisko sa neustále mení, núti hráčov používať rôzne taktiky vyhrať. Akonáhle beh hry a pred vašimi očami blysol obrázky Battlefield : Bad spoločnosti video, bude zameranie 222. práporu, ktorý sa skladá z trestnej činnosti a ostatných chalanov, že všetko, čo v tomto živote starostlivosť. Tento prápor známy ako " Bad spoločnosti ». Akonáhle sa na bojovom poli chlapci havaroval, a oni pochopili, že nie sú len boja s ruskými vojakmi, a vysporiadať sa s žoldnierov. Jeden zo zástupcov vyššie uvedených skutočností je v Batalha nepriateľského bojovníka vo vrecku zlata. To znamená, že žoldnieri pre svoju prácu nedostávajú žiadne peniaze, a ušľachtilý kov. Po premýšľanie o neočakávanom objave Preston "Nováčik" Marlowe, Samuel "seržant" D. Radford George Gordon "HEG" Haggard a Terrence "Sladké" Sweetwater (222 Chlapci z TH prápor), dospel k záveru, že táto skutočnosť k svojmu prospechu. Vzhľadom k tomu, týmto spôsobom môžete ľahko zarobiť! Spotreba chtíčem bohatstvo, oni rozhodnú sa konať. Aby nedošlo k mýli zaujímavé udalosti a byť priamym účastníkom vo všetkom, čo sa deje, stačí Bad spoločnosti download.

Nastavenie hry na PC a spustiť to nie je ťažké. Okrem toho, Battlefield : Bad Company systémové požiadavky úplne lojálni a nebude prekážkou. Každý sa môže tešiť na hru, ktorá poteší mnoho z jeho rysov. Poďme preskúmať podrobnejšie. Bad spoločnosti Hra ponúka tieto výhody: moderné engine Frostbite, poskytuje interaktívne a zničiteľné sveta (napríklad výbuch domu sa zrúti a je nemožné skryť pred guľkami), fascinujúci príbeh, v ktorom je náležitá pozornosť venovaná jednej spoločnosti, rovnako ako tematicky oprávnené multiplayer. No, samozrejme, taktická zložka, ktorá robí vaše akcie zmysel, nie bezduché. A hráči ocenia bohatý arzenál. Budete mať k dispozícii veľmi odlišné Weapon Battlefield : Bad spoločnosti . Ale to nie je úplný zoznam. Nemožno robiť vo vojne, a bez techniky. A také prípady ako CAV hliadkové plavidlo a rovnako dostupné pre všetky strany. Potom, čo začal boj, si naozaj istí, ako bohatý a rozmanitý BF Bad spoločnosti .

Rýchlo Battlefield : Bad spoločnosti download naplno si vychutnať hranie a socializáciu s ostatnými užívateľmi! Prečo sa nudiť, keď sa môžete pobaviť na plný? Príjemné zážitky!

 

Battlefield: Bad Company