Záložky

Battlefield 2

Alternatívne názvy: Battlefield 2, Battlefield 2, BF, BF

Hra Battlefield 2 je fascinujúce taktické siete hra. Táto hra tiež podporuje hru na hrdinov a stratégie prvkov.

Battlefield 2 hra, môžete si ho stiahnuť z oficiálnych stránok hry, ak máte plné osemnásť rokov. Stiahnite si BF2, čo môžete až po pre-predložiť vaše žiadosť.

Si môžete pozrieť video z Battlefield 2, v ktorom ste úplne oboznámení so všetkými rysy hry: herné, tried v hre a ďalších herných prvkov.

V Battlefield 2 hry môžete hrať nasledujúce triedy v hre:

1. Saboteur. Táto trieda je ľahké. On sa špecializuje predovšetkým na podvratnej činnosti za nepriateľskými líniami, napríklad výbuch strategických zariadení. Za týmto účelom, päť univerzálny riadené poplatky. Tieto poplatky môžu byť použité proti obrneným vozidlám.

2. Sniper. To je tiež veľmi jednoduché trieda. Pre túto triedu hlavným cieľom je vyhladenie nepriateľské pechoty na dlhé vzdialenosti.

3. Assault. Táto trieda je ťažká. Assault je veľmi dobre hodí pre vedenie bojov s nepriateľskou pechotou v rôznych vzdialenostiach.

4. Podpora. Táto trieda je ťažká. Jej hlavným cieľom je pokryť spojencov z ťažkú ​​paľbou z guľometov, rovnako ako poskytnúť im munícia.

. 5. Techniky. Táto trieda je jeden z pľúc. Technici Špecializujeme sa na opravy zariadení (v priamom kontakte) a stavby (mosty a strategické objekty).

6. Medic. Ľahká triedy sú lekári. Táto trieda môže liečiť zranených vojakov.

7. Hrnčiar. Táto trieda sa vzťahuje na závažné typu. Grenade frézy sú, všeobecne, ničiť nepriateľské tanky na veľkú vzdialenosť.

V hre Battlefield 2 zbrane majú úplne každú triedu

1. Saboteur: pištoľ s tlmičom, nôž, krátky-karabínu, granáty a výbušniny.

2. Sniper: ostreľovacia puška, nôž, pištoľ s tlmičom, granáty a míny.

3. Assault: útočná puška s granátometom, pištole, nôž a granát dymu.

4. Podpora: guľomet, pištole, univerzálny nôž a granáty. Okrem toho, táto trieda má takmer nekonečné množstvo munície rôznych typov zbraní.

. 5. Techník: brokovnice, nože, unikátna zbraň, ručné granáty a protitankové míny. Technik má na kľúč, ktoré je možné zneškodniť míny a opravy zariadení.

6. Medic: útočná puška, pištole, nože, ručné granáty. Medic má lekárničku. To zvyšuje úroveň ochrany zdravia vašej postavy a pomáha iné znaky. Okrem toho má defibrilátor. Toto zariadenie pomáha umierajúcej spojenca, ale s ním si môžete zabíjať nepriateľov.

7. Thrower: protitankový raketový systém, rovnako ako pištole, samopal a nôž.

V hre Battlefield 2 ks môžete meniť zbrane v niektorých bojových tried.

BF2 hra má obrovské množstvo vozidiel

1) úderné vrtuľníky.

2) stíhacie bombardéry.

3) Fighters.

4) Armoured.

5) dopravné vrtuľníky.

 

Battlefield 2