Záložky

Berserk prihlásený

Alternatívne názvy: Šialený

Berserk Online hry - Ruská stolný počítač verzia kartovej hry. Postupné TCG Berserk on-line vyžaduje, aby hráči na strategické myslenie a zručnosť. Zručne vysledovať fantasy karta vás ohromí svoju fantáziu a fascinujúci proces úplne držať vašu pozornosť od prvých minút.

Berserk prihlásený hra je možná aj pri nízkom výkone počítača. Benefit hra náročný na systémové požiadavky:
- Systém Windows 2000/XP/Vista;
- 256 MB RAM;
- Procesor: Celeron 400, Intel Pentium 400, AMD Sempron,
- pripojenie k internetu (nízka spotreba šírky pásma).

Zahrajte si hru on-line Berserk môžete stiahnuť hru klienta a odovzdaný registračný proces. Pripojte sa do hry Berserk Online je takto:
1) Zadajte e-mail;
2), vymyslieť heslá,
3) predstavil prezývku;
4) Určte podlahu;
5) Dajte zaškrtnite, že súhlasíte s licenčnou dohodou.

Po Berserk onlan registrácii prešiel, počnúc nováčik dostane balíček 30 kariet. Berserk prihlásený hra je rozdelená do niekoľkých fáz (hra sama o sebe). Účastníci sa striedajú hrať. Mapy majú vlastnosti, ako je riadenie, lietanie, akcie, útok, život.

Movement - je to mapa posunutie na bunky, do ktorých konvenčné bojového poľa. Smer pohybu môže byť hore, dole alebo doprava a doľava. Diagonálny pohyb nemožné. Tiež nemožno meniť karty na miestach.
Flying - funkcie mapy, ktoré po začiatku pohybu v sekundárnej zóne. Sú to hnutie, ale môžu útočiť na nikoho.
Akčné - použiť túto kartu počas svojho ťahu. Teraz je karta už uzavreté a nebude k dispozícii počas tohto kurzu.
Útok spôsobuje rany v podstate nepriateľa, ak táto nemá príslušné ochrany.
Každá karta má určitý počet životov. Po ich použití sa dostať von z bojiska do cintorína.

Bojové súperi budú trvať tak dlho, kým nie sú všetky bytosti hynú jeden z hráčov. Keď útočíte, môžete si vziať hit, vymenovať radu alebo použiť rovnaký náhlej akcie.

Berserk prihlásený hra vyžaduje usporiadať karty na bojovom poli v troch radoch. 1. riadok - sú bojovníci, určené nenechajte ujsť nepriateľa v zadnej časti, druhý riadok tvorí slabé lukostrelcov a bytosti, ktoré môžu zasiahnuť v celom rozsahu, a v treťom rade sú umiestnené v rozmedzí lukostrelcov a čarodejníkov. Bojisko, kde hlavnú akcie z hry, je jedným z herných zón. Napriek tomu existujú oblasti, ako sú paluby, extra sedenie a už spomínaného cintorína. V balíčku sú karty, ktoré ste doteraz prijatých na vytvorenie oddelenia pre konkrétny bitke. Mimochodom, stojí za jednu otáčku 15 kariet, zatiaľ čo zvyšok zostať neobmedzene dlho. V sekundárnej oblasti sú terénne a lietajúce tvory. No, cintorín - úkryt mŕtve karty.

Berserk Online Registration vydal na vás len minimálnu kartu. Avšak, iba obmedzené je trvalo nemožné. Spôsob, ako kúpiť nové karty - kúpiť boostery (sada sa skladá zo 7 náhodných kariet). Za týmto účelom budete potrebovať herné meny - oz. Oz môžete kúpiť za skutočné Webmoney, Yandex. Peniaze, bankové karty alebo iných dostupných metód.
Zahrajte si hru Berserk Online je zaujímavé so súperom, ktorého sily sú približne rovnaká ako Vy. Ak to chcete vykonať, je rozsiahly systém úrovňou postáv. Vaša úroveň sa zvyšuje zvýšením duel hodnotenie. Čím viac dobrých hráčov poraziť, tým vyššie hodnotenie. Pravda o úroveň hry nie je ovplyvnená. Takže vyrovnanie je podľa svojho uváženia, nie je potreba.

Ak ste hazard muž, výhody v hre nebude predstavovať vašu pozornosť. Pripojte sa do vzrušujúceho sveta kariet a zúčastniť sa rôznych questov, klanových vojen a turnajov. Prítomnosť v hre asi 900 monštrá bude pre vás príjemné prekvapenie. Koniec koncov, aj keď výber je neobmedzený! Spustite hru je práve teraz, a pamätajte, že vývoj je závislý predovšetkým na seba!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more