Záložky

Berserker

Alternatívne názvy: Berserker, Berserker

Herný Berserker - to je hra pre fanúšikov Vikingov s rolou režime! S extra veľkou mapu a dostatočným množstvom spôsobov, ako rastú hra Berserker ohromí svojou krásnou a veľmi komplexné realizácie. Vývoj postavy sa vykonáva pomocou širokú škálu možností, a môžete ľahko nájsť metódu, ktorá pracuje pre vás najlepšie.

V hre Berserker môžete použiť hrubú silu, obratnosť, aby sa vyhol fúka, vytrvalostné k lepšiemu, alebo inteligencie, používať starovekej Runic power, môžete bude vytvoriť postavu, ktorá sa vám páči! Preskúmajte rozľahlosť Midgard cez zelené pláne, hustých lesov a hôr, plnej nebezpečenstva v Berserker on-line . V každej obci, dostanete nové zbrane, brnenia a zručnosti! Vikingovia boli vždy spojené s bojom, rovnakú vec, ktorú bude sledovať v hre Berserker.

Vskutku, táto browser hra objavíte vzrušujúci svet severskej mytológie. Berserker hra vás zoznámi s Vikingami, jeden z najmocnejších bojovníkov.

Pred prehrávaním Berserker , uistite sa, že váš počítač spĺňa systémové požiadavky, ako sú: frekvencia procesora - 2 GHz, 1 GB RAM, Grafická karta - 128 MB. Pripojte sa do hry Berserker nebude trvať veľa času a jednoduché:

1 .                   Na hlavnej stránke vyberte položku "Registrácia",

2 .                   Zadajte,

3 .                   Zadajte platný e-mail;

4 .                   Zadajte bezpečné heslo,

.

5                   Vyberte položku "Registrácia", a Berserker Registrácia je u konca.

Po príchode na serveri, budete musieť vziať sekeru a ísť v ústrety monštrá a ďalších hráčov, to bude postupné, a najprv začneme s rôznymi kategóriami hier, napríklad, taverna, vklad, obchodníka v aréne. Nie je vždy ľahké pochopiť, ako Vikingovia nájsť svoju cestu do Berserker on-line . Našťastie, chatu systém v "reálnom čase" vám dáva možnosť klásť otázky s ostatnými hráčmi.

Zručnosti charakter Berserker on-line bude musieť vyvíjať stratégie na báze prehliadača hra na ktorý vám umožňuje vybrať jednu zo štyroch rovnako dôležitých zručností: sila, obratnosť a zlepšiť vlastnosti Vikingov, napríklad, zvýšenie výkonu vám umožní urobiť viac škody.

Potom budete musieť vybaviť zbrane a predmety pre svoju postavu. Čo je impozantný o tomto prehliadači, je fakt, že hra Berserker má niekoľko možností vybavenie hodné ozajstného MMORPG, ako Diablo alebo WOW. Môžeme dať naozaj naše viking helmu, náhrdelník, prstene všetkých druhov, alebo štít. Nemali by sme zabudnúť na klasické zbrane, brnenia, topánky, apod atď v Berserker on-line .

Ďalšou výhodou pre znakové zručnosti sú. Tie vám umožní odomknúť zbrane a bojovať s určitou odbornosť v hre Berserker . Avšak, veľmi dôležitým aspektom je vývoj strategického charakteru. K dispozícii sú 4 sekcie Berserker on-line : "zbraň", kde si môžete upgradovať zbrane a bonusy, rovnako ako štíty, "ochrana" vám dáva možnosť nosiť najlepšie brnenie, najlepšie topánky, "taktiky" môžete odomknúť Arena, priniesť viac zlata alebo skrátenie pracovnej doby misie, "Ornament" vám dáva možnosť nosiť prstene a náhrdelníky bonus.

Budete Berserker hrať, a uvedomiť si, že v obci Viking, každá budova má svoj vlastný význam. Reštaurácia - questy, remeslá - ako pracovať, aréne PvP - pre boj, atď

Berserker hra je browser hra s akciou a vzrušujúce dobrodružstvo, rovnako ako práca v nepriateľskom prostredí. Berserker on-line vám dá možnosť vychutnať si vynikajúce grafika, tak úspešný, že bez nej by sa atmosféra Vikingov v každom z nás, že vývojári chceli, aby nám povedali, !

 

Berserker on-line registrácia