Záložky

BeBees

Alternatívne názvy: BeBees

BeBees online - browser-based stratégie, hra na hrdinov, v ktorom sa akcia postáv sú včely. Dostanete sa do skutočného úľa, kde neúnavný workoholik všetky Buzz a Buzz, hosťovanie vo svojom kláštore. Zmyslom ich života - získať viac ako med. Vši úloha - zbierať roj spojencov, ktorí sa odvážne útočí na nepriateľa v prípade potreby. Budú tiež starať o včelí bojovník, ktorý je ústrednou postavou v dome včiel. Rozvíjať protagonista včelí spoločenstvo, bojovať o každú kvapku tohto sladkého a drahých medu skočiť na v závode na majstrovstvách nepredstaviteľného ich konkurenti. BeBees hra patrí hráčov a vyhrať prvý riadok v tomto zozname máte všetky šance! Poď! Úspech je vo vašich rukách!

Prvá vec, ktorú musíte urobiť - je vytvoriť účet. Zadajte svoje meno, heslo (opakovanie), dátum narodenia a krajinu. Tiež prístup k aplikácii, mali by ste prijať dohodu o členstvo. Prejsť na projekte môžete cez Facebook. Ak nemáte stránku na sociálnej sieti, vytvoriť to nebude ťažké. BeBees registrácii sa dostanete do rozprávkového sveta, a môžete začať riešiť vzorec pre úspech. Možno, že celá vec vo výške medu? Možno, že schopnosť držať Pri budenie bojov medzi súperiacimi včelstiev? Alebo snáď tajomstvo dobre navrhnutých strategických ťahov? Tak, ako o Fartagh môže z toho všetkého a závisí na? Začal hrať BeBees, budete určite nájsť odpovede na tieto otázky. Časom sa naučíte, ako kombinovať všetky potrebné kroky a budete cítiť v pohode medzi roztomilé pruhované hmyzu. Predveďte ostatným používateľom svoje mimoriadne schopnosti!

BeBees môže hrať ktokoľvek. Už počet užívateľov dosiahol úctyhodné číslo 208670. A každý deň, existuje viac. Ak chcete pripojiť nemusíte sťahovať a inštalovať čokoľvek. Hra je vložený bez problémov v prehliadači a teraz hrateľnosť môže byť aj majitelia počítačov s skromné ​​parametrami.

Browser Game BeBees usporiadané tak, že všetko, čo tu točí okolo medu. Nielen, že môže vyberať, ale aj ukradnúť. Okrem toho, sa zásoby medu má byť chránený. Konieckoncov, nikdy neviete, kto sa bude chcieť zasahovať do vášho bohatstvo! Statočne brániť proti útokom zo strany ich medu v rovnakú dobu, kradnúť niekoho iného. Takže môžete byť slávny svižný medokradom a nepriatelia pochopiť, že buď niečo ako úľ nedobytnú pevnosť.

Včely lietajú pod vaším vedením trávnik a zbierať na Krafla sladkého voňavého nektáru. Nesú svoju korisť do úľa, a vy budete musieť sledovať, ako nahromadené med a radovať sa, že každý okamih sa stáva bohatší. Čo bude pracovať chytrejšie ako včely, rýchlejší vyhrá miesto na slnku medzi ostatnými rovnako ambiciózny hráčmi. Hra o včelí vám umožní rozšíriť a zlepšiť svoje roj všetkých dostupných prostriedkov, a podieľať sa na úchvatné bitky hrdinu. Odoslanie jeho reprezentatívny roj, môžete získať ceny, pokiaľ však bude schopný dosiahnuť víťazstvo.

Nechajte svoje kúzelné včely Buzz, tanec, baviť a práca - uvažovať všetky tieto čisté potešenie! Hra o včelách vám slnečnú náladu, veľa zábavy, hazardu a bojuje závratnou víťazstvo! To je najlepší spôsob, ako oživiť svoj voľný čas a zabudnúť, čo nudu. Len sa snažím začať zbierať med a budovať svoje úľ ako upozornenie, že takéto mimoriadne zasadnutie čerpá z prvých minútach. Užite si hru!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more