Záložky

Bitka priestor

Alternatívne názvy: Bitka priestor

Bitka Space on-line - je multiplayer online hra na kozmickej tému. Keď takmer celé ľudstvo umrel, opúšťať len tí najsilnejší, ktorého život ide ďalej kozmickej lode, hlavným cieľom každého človeka je - chrániť svoj život a zbaviť protivníkov. Stanete sa jedným z kapitánov lode, a všetci zodpovednosť za svojich ľudí budú padať na ramená.

Bitka Space Registrácia je veľmi jednoduchá a nelíši sa od iných online hier, pretože to budete potrebovať:

1. S IT oficiálne stránky hry, pretože iba tu si môžete stiahnuť hru zadarmo,

2. Ak chcete zadať adresu vlastnú e-mailovú adresu,

3. Razil zadajte heslo,

4. Opäť znova zadajte heslo,

.

5 Zaškrtnite príslušné políčko na dohodách s pravidlami hry,

6 . Zaškrtnite príslušné políčko na vaše súkromie.

Potom môžete bezpečne spustiť hru.

Začal hrať bitky priestor, mali by ste vedieť, že primárny orgán Objednať - organizácia, ktorej hlavným cieľom je zachovanie ľudstva.

Najprv budete musieť zvoliť ľubovoľnú planétu a začať sa pozerať na svoje zdroje, potom tieto prostriedky previesť do budov pre bojové sily. Kolonizovať nové planéty, môžete ho spravovať a vytvárať si vlastné impérium, ale nezabudnite, že máte veľa nepriateľov, ktoré sa snažia chytiť ho.

Hra Bitka priestor má svoju vlastnú menu - Kuid, môžu platiť za nábor vojakov, alebo spojenectvo.

Bitka priestor si môžete zahrať niektorú z navrhnutých postáv, rovnako budete pracovať nasledujúce znaky:

· Geológ;

· Admiral;

· Destroyer;

· Generálne;

· Opravár.

Geológ - najlepší vedec, ktorý vie, astronómiu a astrofyziku, sa môžu naučiť akýkoľvek chemický prvok, rovnako ako nájsť ten správny zdroj, ako dobre vieme, v chémii.

Admiral - veterán mnohých bitiek a bojovník, cisár môže plne zveriť správu admirála flotily z každej situácie sa zistí, že je šikovný v bitke.

Destroyer - najnebezpečnejšie bojovník, môže sa zničiť planétu pre svoje vlastné potešenie.

Všeobecné - najuznávanejšou muž v Ríši, miluje disciplínu, a keď sa zdá, rastie výkon každej lodi.

Opravár - to bojovník je potreba brániť svoju ríšu, bude chrániť za všetkých okolností, a nikdy nezradí.

Hra Bitka priestor má svoj vlastný chat a rádio, ktoré sa výrazne líšia od iných online hier. Tu nájdete nielen odpovede na svoje otázky, ale aj komunikovať s ostatnými hráčmi, a čo je najdôležitejšie počúvať niektorý z vašich obľúbenú melódiu. Len spoločne so svojimi priateľmi, môžete vytvoriť koalíciu, ktorá výrazne pomôže v boji proti svojim súperom a obohatiť svoje impérium zdroje. Nezabudnite, že každá loď môže strieľať len na určité typy nepriateľských lodí, takže venovať osobitnú pozornosť na obranu svojich stavieb.

Hrať Bitka priestor on-line a stať sa skutočným záchrancom ľudstva.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more