Záložky

Space Battles

Alternatívne názvy: Battlespace

Bitka Space on-line - je zadarmo vojenská stratégia prehliadač založený on-line hra, ktorá vás dostane do cudzích svetov a nekonečnú rozlohu galaxií.
... Séria neúspešných pokusov priniesla našu planétu katastrofálne straty na životoch a 2240 bol rokom, kedy ľudstvo bolo na pokraji vyhynutia. Je čas zachrániť situáciu bolo veľmi málo a všetky nejako obývateľné planéty išiel loďou s osadníkmi ...

Registrácia Space Battles v hre je jednoduchý a vyžaduje vyplnenie týchto polí ako:
• Vstup
• Heslo
• E-mail

Ďalšie budú môcť vybrať planetárny systém a vlastne planétu sám, ktorý bude pre ľudí pobytu. V súčasnej dobe k dispozícii v hre dvoch vesmírov, je to Beta a Gamma, sú radi, že sa vám v náručí.

Zahrajte si hru on-line vesmírne bitky tak vzrušujúce, že prejdú na inú hračku nechce.
Musíte stavať solárne elektrárne, kovové baňa, kryštál a deutérium, ktoré by boli potrebné na let kozmickej lode a priestor pre rastliny. Konštrukcia laboratórium, budete učiť sa nové vesmírne technológie, ktoré vám umožnia aj naďalej vytvárať výkonné motory pre kozmických lodí a rozvíjať infraštruktúru vašej planéty. Okrem toho, budete musieť stavať rôzne obchody a továrne na výrobu robotov. S tým všetkým sa môžete postaviť lodenicu, kde to bude možné postaviť kozmické lode a rôzne ochranné konštrukcie.

Prihlásený hra Space Battles poskytne príležitosť nielen k rozvoju ich infraštruktúry, ale aj zapojiť sa do špionáže, a útoky na svojich susedov a zachovať priestor bitky.

Play Space Battles učitelia vám pomôže, ak máte potrebu tejto pomoci. Aký je význam takejto pomoci, faktom je, že v priebehu hry u nových hráčov, môžu zažiť množstvo otázok, ktoré možno nastaviť tak, že v hernom chate. Ak niekto súhlasí s tým, aby konala ako radcu a pomoc v ranom štádiu k riešeniu všetkých vznikajúcich problémov na vašej strane, vaša odmena poradcu pre takúto pomoc bude hrať bonusy. Preto obe strany s takou spoluprácu sa každý sám.

Space Battles on-line hra, s výnimkou inštruktorov, ktoré ponúkajú ďalšiu pomoc tzv "policajti". Nesmie zamieňať s mentormi! Policajti vám pomôže rýchlo dosiahnuť úroveň rozvoja tým, že zlepší niektoré vlastnosti (napr. zvýšenie výkonu motora lode alebo zvýšiť produktivitu dole). Pre musieť zaplatiť Kuid (táto mena v hre) ako pomoc.
Kuid možno kúpiť za skutočné peniaze (Webmoney, SMS, priame platby), alebo tým, že priťahuje nových hráčov. Pre Kuid môžete kúpiť nejaké veci a herné výhody.

V kuidov v online hre Bitka priestor má inú menu - kreditov. Môžete si zarobiť kredity, ktoré sa zúčastňujú výprav zapojených do obchodu alebo plnením úloh. Táto mena sa používa hlavne pre výpočet medzi hráčmi.

Hrať hry on-line vesmírne bitky, budovať svoje impérium, vy sám, a môžete vytvoriť alianciu a viesť ju. Ak chcete, môžete sa pripojiť k existujúcej alianciu, ale je potrebné vedieť, čo spojenectvo nie sú statické, ale sú stále vo vojne s niekým a robiť mier, útok a obranu.

Chcem povedať pár slov o tom, ako sa bitky sú v tejto hre: Bitka sám, ako taký, nie, že je vo forme správy o herných činností (tj, kto robil čo).

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more