Záložky

Bitka o nesmrteľných

Alternatívne názvy: Bitka o nesmrteľných

Bitka o nesmrteľných Online - zadarmo multiplayer online role-playing hra od spoločnosti Perfect World Pekingu. Je potrebné povedať, že táto tudiya už dlho etabloval ako vynikajúci tím vývojárov a dizeynerov produkovať slušné herný priemysel produktov, a hra Battle of the Immortals nie je výnimkou. Battle of the Immortals on-line hry, je starší brat slávneho Perfect World.

Pripojte sa do hry Bitka o nesmrteľných nebude mať moc času. Všetko, čo musíte urobiť - vyplniť niekoľko polí s názvom účtu, heslá, nastavenia národného prostredia a potvrdiť registráciu prostredníctvom e-mailu, ktorý dostanete potvrdzovací list a odkaz na stiahnutie klienta je. Tak registrácia Battle Of The Immortals je dokončená. Bitka o nesmrteľných online hry, prekvapuje nás svojou krásou na prvý pohľad.

Získanie znak začína hru s vytváraní charakteru okná, a od tohto okamihu je zrejmé, že konštruktéri usilovne pracovali pero, aby sa obraz hry Bitka o nesmrteľných on-line živé, bohaté a príjemné na pohľad. A je potrebné poznamenať, že sa to naozaj dobre. Celkom v tomto bode v hre je ich tam päť tried - Berserk, Vyvolený Slayer, Mage a Heretic. Zaujímavá hra hojdačka všetko zvážiť dostupnosť dátum narodenia hrdinu, v závislosti na tom, kde bude pridaný k určeniu znamení zverokruhu, nejako ovplyvňuje hracie vlastnosti charakteru. Zahrajte si hru Battle Of Immortals je tiež zaujímavé, pretože to vedie nás krok za krokom prevedie príbehom a nemá stratiť v obrovskej rozlohy herného sveta.

Objavte svet nesmrteľných začína, čo je logické, v nebi. To je miesto, kde sme si naše prvé inštrukcie, nesmrteľného stavu a vrátiť sa na zem. Už na zemi, sa ocitáme v kempe nováčikov, ktorí si svoje prvé zamestnanie, ktoré je potrebné urobiť, aby sa zlepšila a získať nejaké peniaze a veci, ktoré budete potrebovať v hre. Bohužiaľ, práca nesvieti s originalitou, všetky rovnaké "go-fetch" áno "zabiť príšery n", ale grafický prvok, realizovaná na vrchole, vynikajúci vzhľad hrdinu, brnenia a zbrane, a nádherný kreslenie zručnosti hrdinu dajú zabudnúť, že questy sú trochu monotónna. Zahrajte si online hry Battle Of The Immortals nemajú sami.

Herný príjemne potešený ich systému domácich miláčikov. Tu, každá postava môže mať domáceho maznáčika, získavanie, nájsť obrovský herný svet, alebo len nejaký skrotené monštrum. Ale jeho cieľom je nielen potešiť oko svojho pána, tu pitotsy pôsobiť ako skutoční asistenti herných pripravený kedykoľvek uchopiť zbraň a bojovať bok po boku s vami, ako aj rozvoj a získavanie skúseností. Ak sa rozhodnete hrať Bitka o nesmrteľných, potom budete milovať svoju inžiniersku zložku.

Naozaj, stojí za zmienku, kvalitatívne vyvinutý výrobný systém a zlepšovať veci, aby sa objekt môže mať určitý remeselník, ktoré majú správnu úroveň zručností a všetky potrebné zdroje, ale zlepšenie combat predmety v hre - nemerjanno. Z banálne ostrenie, kúpiť špeciálne zvitky alebo kamene, ktoré môžu zvýšiť útočnú silu svojho meča alebo úroveň ochrany vášho brnenie.

Hra osloví všetkých fanúšikov MMORPG a dať veľa hodín príjemné zábavy! V bitke o nesmrteľných môže hrať ktokoľvek, stiahnite si herný klient, zaregistrujte sa a dokázať, že ste hodní toho stať prežili bitky nesmrteľných!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more