Záložky

Battlemons

Alternatívne názvy: Battlemons

Game Battlemons - je browser hra vytvoril Nemecká spoločnosť Crenetic GmbH. Hráči pestované baby-monštier zdokonaľovať svoje zručnosti a a potom poslať Boj proti [_2_ ] iné príšery pre jeho veľké úspechy a ocenenie monštruózne bitky hra.
Hrať hru Battlemons bude vzrušujúce, pretože budete mať v cartoon svet , v ktorom žijú príšery [ _1_] ľudské vlastnosti. Budete radi zaistíme boje medzi monštrá Kindle spiace monštrá, ako aj starať sa o deti!

Pred prehrávaním Battlemons, uistite sa, že váš počítač spĺňa systémové požiadavky, ako sú: frekvencia procesora - 2 GHz, 1 GB RAM, Grafická karta - 128 MB Battlemons registrácia neberie moc času a jednoduché:

1. Na hlavnej stránke vyberte položku « Play pre bez ";

2. Zadajte názov vášho charakteru;

3. Zadajte bezpečné heslo a zopakovať;

4. Zadajte platný e-mail;

. 5. Vyberte « Pridaj ».

Horde tajomné bytosti bolo Posledná vec, ktorú astronauti očakávať, že nájde [ _1_] obklopení džungle planéte. Battlemons on-line predstaví na sladké, na prvý pohľad, detské zvierat, ktorá bolo real bojových vozidiel . Napriek tomu, že príšery mier voči ľuďom , ale sú schopné premení zúrivý [_1_ ] bojovníci v boji , keď spĺňajú ďalší člen svojho druhu v hre Battlemons . Battlemons hra je zaujímavá, pretože môžete skrotiť a trénovať príšery .
Herný Battlemons ponúka hráčovi vziať rolky Tréner príšery a spustite hru s vajcia, z ktorého sa zobrazí ďalšie príšery . Každý chovu zveryushek má vlastnú jedinečné vlastnosti. Malá Prizefighters , napríklad nie je príliš ťažké pestovať - je to len treba kŕmiť a starostlivosť vyučovať Battlemons on-line . Budete prechádzať niekoľko fáz dieťaťa na grown , že . Neskôr v hre bitke monštruózne , budete mať k dispozícii odvodiť nové skalné monster pomocou ďalšie dva rovnakého druhu, ako aj Obchod potomok na trhu.

Hráči Battlemons on-line viesť dlhá Dedina , pretože tu je stabilné , kde sú monštrá môže regenerovať vlak telocvični. Môžete tiež navštíviť trh , kde všetci hráči Battlemons on-line môže kúpiť lektvar na dočasne zvýšiť sila a spravodajské monštrá. V Battlemons hra je nepredvídateľné, pretože Arena malá Válečníci konečne spoznávam v boji. Váš víťazstvo na taktiky a zručnosti , vaše trénerské schopnosti. Browser Game Battlemons automaticky zabezpečuje, že každý hráč splniť dôstojný protivník. Pre víťazstvo, obdržíte gold mince a sláva. Monštrózne bitka hra môže ponúknuť tiež hľadať artefakty a vajcia monštrá!

Máte skvelú príležitosť, ako vyburcovať cute a maľovať monštrum ho naučiť [_1_ ] v boji vzrušujúce bitky arény.
Hrať hru Battlemons je tak oveľa zábavnejšie, pretože budete cestovať farebné a gay svet komiksy a vyskúšať všetky druhy [ _2_] Akčné s vlastné monštrum! Cestou spĺňajú bezpočet ďalších malých zvierat a sa môže stať naozajstným nezávislé Tréner [ _1_] monštier Battlemons on-line .
K tomu, naučiť vášho domáceho maznáčika, aby sa stal skutočným bojovníkom, ale nezabudnite o blaho vášho domáceho maznáčika monštrum v bitke monštruózne hru!
Herný Battlemons sľubuje zaujímavé, zábavné a farebné bitky!

Hra zadarmo v hre Obrovské bitky vám možnosť a starostlivosť , aby [ _2_] sám monštier, bojovať monštrá a ďalší hráči ísť na farebné dobrodružstvo fascinujúci svet Battlemons on-line !

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more