Záložky

Bojové pole tvrdé

Alternatívne názvy: Bojové pole tvrdé

Battlefield Hardline Hra: Crime Thriller.

Battlefield Hardline hra bola pripravená na vydanie 20. 03. 2015 od Games Visceral a DICE, ktoré sa stali dvanástou sériou Battlefield. A vydavateľ Electronic Arts sa uistil, že okrem možnosti downloadu Battlefield Hardline na PC je k dispozícii aj pre ďalšie platformy:

 • On Xbox
 • 360Xbox
 • PlayStation 3
 • PlayStation 4
Pri výstupe z hračky bol odložený odchod, ale vývojári to vysvetlili túžbou konečne zvládnuť nedostatky, aby hráči boli pohodlní v hernom priestore. Takáto horlivosť je chvályhodná a má priaznivý vplyv na rating. Napokon, hlavné beta testy zostali za sebou a fanúšikovia čakali na finálny produkt, pripravený na použitie.

misií je možné!

Kriminalita mieru a práva, ako neoddeliteľné bratia sú vždy blízko. Každý z nich má svoju vlastnú úlohu a nikto neopustí zvolenú cestu. Ak si stiahnete Battlefield Hardline, dostanete sa do márny kriminálnych zrážok, ktoré sú skôr ako celosvetová vojna, a nie v miestnom meradle.

Poliaci bojujú s banditom, ale tí sa však podarí premeniť predátorské plány na skutočnosť. Čakáte na lúpež, útok na zberateľov, streľbu, záchranu rukojemníkov. Akcie pripomínajú akrobatické čísla, keď je potrebné presunúť lano medzi mrakodrapy a presunúť sa na opačnú stranu pozdĺž nej s vrecom plným peňazí za nimi. Inokedy prejavte talent horolezcov, lezenie strmé steny alebo vystreľte "mačku", aby ste vyliezali výšku lana.

Každá strana vo vašich službách sa stane neprincipovaným gangstrom alebo lojálnym policajtom, avšak v každom prípade tímové akcie sú vždy efektívnejšie, a tak zbierajte posádku od hráčov. Udalosti sa rozvíjajú v otvorených priestoroch a uzavretých oblastiach a ak šikovne používate životné prostredie, stane sa vášm spojencom pri dosahovaní cieľa.

Vzdelávanie vždy vyzerá veľkolepe, či už je to demontáž v showroomu auta, otvorenie trezorovej banky alebo streľba v laboratóriu. Môžete použiť akékoľvek položky na dosiahnutie cieľov, nájsť neštandardné riešenia na prekonanie situácie, používať dostupné zbrane, ktoré sú prezentované v hojnosti. K dispozícii máte omráčené pištole, brokovnice, granáty rôznych spektra, kladivá, obušky, pušky, pištole, nože a dokonca aj olovené rúry.

Pre premiestnenie na Battlefield Hardline na počítači používajte pickupy, motocykle, obrnené personálne dopravné prostriedky a vrtuľníky a pomôcky (súpravy prvej pomoci, maskovanie, laná a háčiky, horáky, satelitné telefóny, pasce a plynové masky) len uľahčia úlohu.

Ak začína čierne konce a biela začína, keď akcie idú nad rámec zákona, ako správne konať nie je vždy odpoveď zrejmé, ale rozhodnutia musia byť urobené rýchle a radikálne, aby sa nestratil náskok. Za to stojí za to chýbať chvíľu a nepriateľ to určite využije.

Kúpiť Battlefield Hardline, vyberte štandardnú, exkluzívnu alebo prémiovú edíciu. Hlavná hra vďaka doplnkom rozšíri vaše herné zážitky. V súpravách Battelfield Hardline dostanete na hlavné karty nové, rôzne zbrane, vybavenie a príslušenstvo.

Systémové požiadavky

 • Operačný systém: Vista SP1 / 7/8
 • RAM: 4 GB RAM
 • Procesor: Intel Core i3 / i5 2. 4GHz alebo Athlon II / Phenom II 2. 8 GHz
 • Zvuková karta
 • : kompatibilná s DirectX 9. 0 device
 • Grafická karta
 • : NVIDIA GeForce GTX 260 alebo ATI Radeon HD 5770
 • Prostor na pevnom disku: 37 GB voľného miesta
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more