Záložky

Battlefield: Bad Company 2

Alternatívne názvy: Battlefield: Bad Company 2, Battlefield Bad Company, battlfild

Herný Battlefield : Bad spoločnosti 2 - prvá osoba strelec, ktorý je deviaty zápas v rade Battlefield . Nie je to nič ako p ryamoy pokračovanie , aby publikoval v roku 2008 " [ _20_] Battlefield: Bad Company ». Vydavateľ projektu - Electronic Arts . A pracoval na vývoji detí EA Digital Illusions CE . Vlastnosti, ktoré priťahujú mnoho užívateľov vysoko kvalitnú grafiku, motorový Frostbite, ktorá poskytuje zničiteľné prostredie, širokú škálu herných módov, zaujímavý pozemok, dynamických bitiek a schopnosť aplikovať taktiku. Človek má len stiahnuť Battlefield : Bad spoločnosti 2 ako okamžite prevezený do územia nepriateľských akcií. Budete sa zúčastňovať konfliktu Spojených štátov a Ruska. Tieto udalosti sú vymyslené, ale to sa nestane meňa veľkolepé. Stojany lepší vhľad do toho, čo sa deje. Rusko, a to aj napriek porážku utrpel konečne podarilo nájsť slušnú protiútok. Východná Európa, severná časť Číny a Japonska sa čoskoro ocitnú na milosť a nemilosť ruských ozbrojených síl . Rusko nasledoval záchvat Kuby a severnom Mexiku. Teraz a juhoamerickej krajiny začínajú pracovať s touto veľkou mocou. Ruskí vedci sa začínajú vyvíjať mocné zbrane, s ktorými sa dobyť USA očakávať. Ale štyri zúfalej ľudí z amerického pešieho pluku sa rozhodli za každú cenu zabrániť zabavenie ich vlasti. Tak to všetko začalo. A podieľať sa na tejto konfrontácii, budete musieť Bad spoločnosti 2 k stiahnutiu.

Akonáhle sa na vašom monitore ožije videá Battlefield : Bad spoločnosti 2, je zabudnú, čo nudu. Tie čakajú na neuveriteľné dobrodružstvo a najhorúcejšie bitke. Budete môcť vybrať zodpovedajúci režim a konať.

By mala byť zahájená hrať Battlefield : Bad spoločnosti 2 , a môžete preskúmať statočné znaky. Takže to Sergeant Preston Marlowe - sniper strieľačka, ktorá je hlavná postava. Úlohy veliteľa BRAVO-2 patrí do seržant Samuel ("Serge" Radford). Súkromná Terrance "Sladké" Sweetwater je považovaný za vynikajúci odborník na komunikáciu a technológie. A tiež, že je expert na výbušniny, ženista - Private George Gordon Haggard (Jr). Tento galantný spoločnosť je schopná mnohých vecí! Počas hry môžete urobiť, je uistiť.

Pokiaľ ide o výučbu, Bad spoločnosti 2 Hra ponúka tieto možnosti: Vpred, zdravotník, inžinier, Scout. Samozrejme, každý má svoje vlastné špeciálne účel. Respektíve a zbrane Battlefield : Bad spoločnosti 2 spolieha Misc. V multiplayeri je rozdelený medzi triedami a otvorí sa ako čerpanie. Ak chcete zbrane každého z nás patrí pištole, brokovnice, samopal Thompson, samonabíjacia pušky (okrem sniper) a automatické pušky G3. Relatívna na hru pre jedného hráča je trochu odlišná. V tomto prípade je prístup do všetkých typoch zbraní z multiplayeru, ale žiadna lekárnička, defibrilátor, debny s muníciou a zavádzať nástroje. Prístup k novým zbraniam a potom otvoril prechádzajúce spoločnosti. V podstate krvácanie dochádza v dôsledku skutočnosti, že ste získať body. A získavať body pre všetky akcie, ktoré majú vplyv na priebeh bitky. Postupne, idete z jednej úrovne do druhej. A preto, názov (tu 50). Každý krok - nové príležitosti! Tak ideme na to! Veľa šťastia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more