Záložky

Bitka svitania

Alternatívne názvy: Bitka svitania

Herný BattleDawn - je hra založená na verejnú politiku a remeselného spracovania. Vašou úlohou - aby sa nakoniec stala najsilnejšou vodcu a stať sa súčasťou najväčšej a najviac aliancie. Musíte sa naučiť používať diplomacie, vojenské prostriedky, aby ospravedlnili svoju túžbu po absolútnej moci v BattleDawn on-line . Čoskoro zistíte, že veľkosť môže byť dosiahnutý iba prostredníctvom tímovej práce. Si môžete zahrať hru BattleDawn a stal sa najvyšším vládcom?

Pred prehrávaním BattleDawn , uistite sa, že váš počítač spĺňa minimálne systémové požiadavky, ako sú: frekvencia procesora - 2 GHz, 1 GB RAM, Grafická karta - 128 MB.

Pripojte sa do hry BattleDawn neberie moc času a jednoduché:

1. Na hlavnej stránke vyberte položku "Spustiť hru", potom "nový hráč",

2. Zvoľte mier: Mars, Zem a Fantasy, a BattleDawn registrácia je dokončená.

Na prvý pohľad, táto hra je podobná MMORTS . Táto hra je ťahová stratégia. Môžete si robiť, čo chcete s vašou jednotky štruktúry, ak chcete, ale tak, aby pre vás boli postupoval v BattleDawn on-line , je potrebné sa pohnúť dopredu. Tento systém vám dáva priestor na manévrovanie pri stanovovaní základnej obranu a protiútok.

Môžete BattleDawn hrať a umiestnite jeden hlavný pevnosť, a potom stavať menšie základňu okolo pre modernizáciu a dopravy. Gates môže byť tiež použitý na vytvorenie veci, ako je siláž, a radarové veže. Každá z týchto štruktúr BattleDawn on-line poskytuje svoje vlastné jedinečné schopnosti a strategické výhody. Hráči sú schopní modernizovať a vybudovať väčšiu a lepšiu štruktúru na podporu svoje hlavné mesto. Tieto štruktúry BattleDawn on-line môže poskytnúť vám s vecami zlata, a povedie vás k zlepšeniu energetickej. Každá štruktúra je potreba vybudovať silnú armádu.

Ak máte základňu v BattleDawn on-line , potom je dobré byť silnejší a silnejší nepriateľ. Pokiaľ ide o jednotky sú k dispozícii na stavenisku hry BattleDawn sa môže pochváliť, že existuje celkovo 27 jednotiek k dispozícii na použitie. V hre budete môcť vytvoriť vojaka, auto alebo akékoľvek iné vozidlo. Existuje 27 možných kombinácií zbraní a schopností v hre BattleDawn .

Herný BattleDawn nedáva rozmanitosť dostupných síl v hre. Stratégia postráda zaujímavé jednotiek, ktoré skutočne darí z iných hier. Áno, môžete si vybudovať raketové silá a používať ich ako zbraň moci v BattleDawn on-line , ale bolo by pekné vidieť trochu väčšiu pestrosť v najbežnejších jednotiek. Hra je dobre vyvážený, systém dáva hráčovi nejaký čas pripraviť sa na útok. Ďalším dôležitým aspektom hry BattleDawn je špión. Spy je veľmi dôležité, akonáhle máš zdroje a štruktúry vytvoriť niečo. Spy je schopný preniknúť do nepriateľskej základne, a určiť, aká ochrana by mohli mať v mieste, v hre BattleDawn . To vám umožní vytvárať efektívne pracovnú silu, ktorá by mohla ľahko zničiť nepriateľa, tj k že nebude pripravený.

Všeobecne platí, že hra BattleDawn - je ležérna hra. To nemá dostatočné kusy vybavenie a skutočný čas strávený v hre. To dáva hráč BattleDawn on-line mierne množstvo nastavení jednotky (zoznam herných jednotiek), ako aj štrukturálne upgrady pre vaše mesto a hlavné základne. Bohužiaľ, hra BattleDawn neponúkne vám veľa vo vizuálnu stránku veci. Táto hra je vhodná pre hráčov s voľným časom a bystrú myseľ vytvoriť stratégie.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more