Záložky

Batman Arkham Rytier

Alternatívne názvy: Batman: Arkham Rytier

hry Batman Arkham Knight ( Batman: Arkham Rytier ): záverečná časť človek - bat.

Hra pre jedného hráča Batman Arkham Knight ( akčné dobrodružstvo ) dokončí cyklus hračiek o človeku - BAT z Arkham. Záležitosť bola pôvodne plánovalo v polovici októbra 2014 Avšak, tím herných tvorcov s Rocksteady Studios Studios Iron Galaxii ( PC ) s vydavateľa Warner Bros Zábava Interaktívny utrpel túto významnú udalosť 23. 06. V roku 2015 a potom re - vydanie z 28. októbra to, v znení neskorších predpisov a revidované.

V dôsledku superhrdinu.

Nie dlho prestávka trvala v Gothamu po smrti šprýmař. Umiestnite hlavné darebák, nemôže zostať prázdny navždy, a to trvá Scarecrow, kaviareň pomocou novej toxín, ktorý spôsobuje, že ľudia prichádzajú do hnevu. Situácia sa ohrieva, a to je čas, aby evakuovať mesto. Iba začal zásah Batman môže zastaviť chaos.

S cieľom preskúmať každý kút Gotham v utajení, budete musieť stiahnuť Batman Arkham Knight. S hrdinu a anti - hrdinovia rozvíjať ďalší príbeh, presýtený intríg a dobrodružstvo.

To nie je celý zoznam účastníkov v príbehu, ale aj on dáva nahliadnuť do rušného príbehu. A na pomoc občania bývalého Batman operadlo, vývojári rozšírili škálu svojich schopností. Napríklad, môže si vybrať z radu oblekov, a stáva sa neviditeľný na nejaký čas, ničiť takto piatich nepriateľov.

Ale čo je najdôležitejšie, je to Batmobile, ktorá sa stala ešte lepší. Batman mu môžu volať kedykoľvek. Tento transport nepreniká sa guľky a on baranov akejkoľvek prekážky: stromy, ploty, barikád, sutiny, alebo ísť yuloy & ndash; zavertitsya na mieste, zatiaľ čo nalievanie nepriateľské rakety. To je skutočný pevnosť, a účinné prostriedky na dopravu, ktorý je jednoduchšie pre navigáciu na mesto, a dokonca riešiť hádanky. A keď Batmobile nie je nutné, môžete nechať a ísť pešo.

Bojový systém v Batman Arkham Knight na PC & ndash; pýcha vývojárov. Batman rieši niektoré problémy sám, ale pre vážne misiu potrebuje pomocníkov, a to je v kombinácii s Allies, a potom spoločne poslali dvojitú ranu proti nepriateľom. Tipy a triky, ktoré vyškolení charaktery hráčov Batman Arkham City, autori vypožičali v bojových umeniach filmoch, takže vyzerajú veľmi realisticky.

  • OS: 64 bit; Windows Vista SP sedmtiny / 8 ( 8.^^8 Procesor: Intel Core i5-750, 2. 67 GHz / AMD sušičom vlasov a X4 965, 3.
  •  

    Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

    Read more