Záložky

Batman: Arkham Asylum

Alternatívne názvy: Batman: Arkham Asylum

Hra Batman: Arkham Asylum bol jedným z najvýznamnejších projektov modernity. Komiksových hrdinov fond po celom svete. O nich je známe, vo všetkých kútoch sveta. Celkom rozumné a racionálne spôsob, ako spustiť viac herných linky s komiksových hrdinov v hlavnej úlohe strieľať niekoľko populárnych filmov. Batman - slávny "hrdina svojej doby", tak veľa hráčov, nebolo pochýb o tom, že krátko po tom, čo príbehy o Votchmena Spiderman a vývojári sa na Dark Knight.

Prvá vec, ktorá vyskočí na vás, keď zadáte ABatman: Arkham Asylum PC - obrovské číslo sa objaví na každom rohu ťahy-žalárnikov. Tieto výkonné rastatuirovannye chalani majú impozantné svaly a obrovské päste, ktorá nie je pohŕdanie zničiť ľudí favorita - hrdina Batman. V rukách statočných a potom zase von obrovské kusy ventilov, transformátorov a ďalších vecičky, ktoré môžu spôsobiť vážne škody.

Predtým, než začnete hru, budete však musieť Batman: Arkham Asylum na stiahnutie, ktoré do dnešného dňa nie je problém. Hlavná vec, že ​​je vlastníkom dobré rýchlosti internetu a nájsť torrent - to všetko cez 10 až 15 minút hrateľnosti pre vás byť považovaný za otvorený. Pred vami sú neopísateľné krásy boje a bitky. Nostrum Slow-Motion vyzerá v hre môže byť veľmi užitočné, a dáva jednoznačne veľkolepé a farebné hry.

A tu by sa mohlo zdať, že Batman: Arkham Asylum nebude hrať toľko zábavy, ako by som chcel - na konci toho sú všetky súboje a bitky môže byť videný v každej inej počítačovej hry, ale z Batmana by som sa dostať čo niečo vážnejšieho. Upozorniť Ešte raz vám, s výhľadom do budúcnosti, všetky vaše želanie splní, ale o niečo neskôr.

Niekoľko minút po začiatku hry budete chápať, že hra Batman Arkham Asylum je pre vás pripravených veľa prekvapení. Miesto predvídateľné pokračovanie farebné, ale nudiť bitky, hráči sa stretávajú s nádhernou vývoj sprisahania. Udalosti sa mení Tu sa závideniahodnú rýchlosťou. Hra bude spĺňať prvky mnohých žánrov, ale to všetko bude vyzerať veľmi zaujímavé a dôležité. Hráči, ktorí sa už podarilo otestovať tvrdenie projektu, ktorý niečo organického, že ani vo sne nebolo nutné.

Tu stačí stiahnuť Batman Arkham Asylum, ako obľúbený hrdina ľudí lezie steny vetracích šácht a sotva znateľné na nepriateľa zakrádajú zozadu. Zároveň myšlienka ľudstva dopravená úplne - Batman predovšetkým poctivým vojakom. Výborná grafika a super zvuk len prilievať olej do ohňa, to znamená, vytvoriť tú správnu atmosféru. Vám dať dobrú hrateľnosť a dizajn - to všetko vyvážené a zaujímavé.

Ak chcete vidieť na vlastné oči všetky cnosti projektu, uistite sa, že preskúmanie Batman: Arkham Asylum video trailer, ktorý podrobne opisuje všetky výhody hrania.

 

Batman: Arkham Asylum