Záložky

Bitky

Alternatívne názvy: Bitky

Prihlásený hra Battle - browser hra, ktorá je k dispozícii v mnohých sociálnych sietí. Napríklad môžete zadať prostredníctvom Facebooku či VKontakte. K dnešnému dňu, hodnotenie hry Vkontakte hra sa 20. miesto a každý deň navštíviť to pre viac ako 50 tisíc hráči. 3D strieľačka on-line bitky s funky robotmi v hlavnej úlohe. Musíte zbierať, spravovať a opravy, ak je to nutné, aby sa radovali v ich víťazstvo. Tento projekt pripomína multiplayer dlho známu hru Quake 3. A ak by ste mali hrať ako posledný, budete rozumieť, čo tým myslím. Veselé Cartoon grafika a špeciálne efekty perfektne príjemné podporuje zlepšenie nálady a vzrušujúce zbraň utiahnutie celkom rýchlo. Začína hrať v bitke, budete čoskoro uvedomí, že sú schopní odtrhnúť.

Samozrejme, budete musieť zaregistrovať v herných bitiek, počas ktorého necháte vaše meno, e-mailovú adresu, vytvoriť heslo a zadajte svoje užívateľské meno. Vytvorením účtu, musíte zaškrtnúť políčko si spomeniete, a súhlasiť s podmienkami on-line bitkách. Registrácia bitky bude hrať zaujímavú hru v vhodnejšie obdobie prakticky z ľubovoľného počítača minimálnymi parametrami:

  • Operačný systém Windows
  • 2 GHz
  • 2 gb RAM
  • Nie menej ako 13 GB miesta na pevnom disku
  • Grafická karta
  • Pripojenie k internetu
  • Najnovšia verzia Unity Web Player

Potom, po prihlásení na stránke, si môžete ľahko stiahnuť hru.

Kartové hry sú tematicky detskú izbu a priestor, odkiaľ prišla naša roztomilé roboty. Môžete ísť na rôznych miestach, a to hrať na máp s funky názvami ako "box", "mesto na stole", "Pit", "The Two Towers", "Platforma 17", "Platforma ZERO» , a ďalšie.

Hrať hry on-line bitky si môžete v režime jedného hráča alebo v tíme spoločne s jeho najlepším priateľom. Vyskúšajte si, napríklad, v "programe Capture cukrovinky", "King of the Mountain" alebo "príkaz k príkazu." Počas priechodu píšete skúsenosti (vymerivaetsya percent) a získať svorky (in-game menu). S novými aktualizácie klipov sa účtujú aj za to, že sa hlásite denné návšteva vzrušujúcu hru. Okrem toho hra ponúka také bitky spôsobov, ako zarábať klipov: pozvať priateľov do hry, zvýšenie úrovne hry, pre kupovanie hlasov.

Roboti v hre sa skladá z častí, z ktorých každá má svoju vlastnú funkciu. Takže robotické rameno navrhnutý tak, aby zaútočili na nohy, dať mu rýchlosť, hlava zvyšuje stupeň aproximácie pravým tlačidlom myši, brnenie je určená k ochrane a batérie - to je najviac potrebné pre životnej energie. Môžete vytvoriť jedinečnú robota a neustále zlepšovať svoje schopnosti.

Pokiaľ ide o zbrane, Batló hra navrhuje použiť tieto typy automatické, zbrane, raketomet, plazmy, elektromagnetické, laser. Dostupné granáty spadajú do šrapneloch, dymu a omráčení. Nezabudnite na také množstvo brnení a potrebnej sady. V blízkej budúcnosti, administratíva sľubuje, že aktualizácie sú plameňomety a min.

Dosiahnutie štvrtej úrovne, môžete bez obáv vstúpiť do klanu (50 spôn), alebo si vytvorte vlastný (250 klipov). Aktuálne hodnotenie klanov - veľký stimul, aby sa pokúsili zjednotiť a ako môžete úspešne hrať bitky. Silné hráči budú mať v prvých riadkoch poradovníka, a úplne zaslúžene hrdá na svoje úspechy.

Všetky v hre 20 úrovní. Vyplňte všetky od začiatku až do konca a vychutnať si skvelé vlastnosti hry týmto spôsobom, môžete diskutovať s priateľmi na fóre. Tie sú len čaká na pozitívne skúsenosti! Zostáva len popriať vám nájsť spoločnú reč s roboty! Veľa šťastia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more