Záložky

Banana king

Alternatívne názvy: BananaKing

Banana kráľ online - exkluzívny zadarmo online hra, ktorá vyžaduje len prehliadač. Banana kráľ online hra je originálny svet obývaný majitelia plantáží, ktoré sa pestujú populárny po celom svete a veľmi chutné produktov - banány. Sa k nim pripojiť a začať túto fascinujúcu prácu na svojom vlastnom odbore, stačí sa zaregistrovať on-line Banana King.

Pripojte sa do hry Banana kráľ nevyžaduje žiadne povinnosti, stačí zadať nasledujúce údaje: meno postavy, heslo, e-mailovú adresu, názov obrazovky priateľa, ktorý vás pozval na hru (samozrejme, ak nechcete prísť, a tak priateľa k dispozícii). Potom súhlasíte s pravidlami hry a stlačte tlačidlo Zaregistrovať nový účet. Po týchto krokoch sa dostanete na stránku hry stave znak. Na tejto stránke si môžete prečítať informácie o vašej hernej postavy.

Tiež tu je odkaz zamestnania. Odkaz prenájom pomôcť nájsť v rozľahlých pláňach internete a nových majiteľov plantáží najímajú na prácu. Ak vaše pozvanie zaregistruje nový hráč, peniaze a banány sú zákonné pre vás odmení. Nepoužívajte ignorovať túto príležitosť. Naozaj, pre každý nový užívateľ môže dostať nielen jednorazový bonus, ale byť prínosom do budúcnosti. Keď hráč dosiahne tretej úrovne, máte nárok na 50 dolárov a 1 bod skúsenosti. Zahrajte si hru on-line Banana Kráľ je ľahšie, ak vaši priatelia pozvať veľa.

Tak, kde začať a čo by ste mali venovať pozornosť? Pripojiť Banana Kráľ prešiel a dostal sa do majetku jedného odboru a sadenice, ktoré by malo byť dosť pre dvoch. Nestrácajte ani minútu! Zasiať svoje pole a čakať na úrodu. Obrázky, ktoré vidíte na plantáži, vždy vás až do dnešného dňa, v akej fáze dozrievania banánov sú, alebo môžu byť, je pole prázdne a pripravené na siatie. Okrem spodnej časti je čítač, ktorý ukazuje, koľko času ostáva do okamihu, kedy to bude možné žať. Zhromažďovanie zrelé ovocie, môžete ísť na trh. Ale neponáhľajte strmhlav späť, aby sa ponáhľal, aby predávať svoj tovar. Majte na pamäti, že ceny pohybujú. Preto je lepšie sledovať tieto vibrácie vybrať najviac príhodný okamih na predaj. Avšak, všetci presne zisk nie je vždy rovnaká. Vytorg závisí na množstve predaných banánov, a zber je iný.

Výťažok z predaja peňazí, rovnako ako tie, ktoré sú udelené pre pozvaných hráči môžu stráviť rôznymi spôsobmi. Po prvé, plantáž vyžaduje investície. Neustále je potrebné kúpiť sadenice na ďalšie siatie. Tie možno zakúpiť v rovnakom trhu. Spracovanie jedného poľa treba 36 sadeníc. Keď sa dostanú do druhej úrovne, získate prístup ku kúpe druhej poľa. Rozšírte svoj majetok, potom to bude viac pravdepodobné, že sa skutočný banánový kráľ. Po druhé, peniaze môžete najať agentov a špiónov. S ich pomocou je ľahké sabotovať. Môžu byť zaslané na území súťaže pre prieskum alebo dokonca objednať ukradnúť ďalšie banán a doláre. Ale nezabudnite, že nie ste sami a je tu riziko, inteligentný lúpež vašej plantáži. Preto sa s pomocou rovnaké peniaze, starať sa o spoľahlivú ochranu svojich odboroch. Po tretie, bude peniaze byť užitočné k štúdiu a zlepšenie výkonnosti charakteru.

Vyrovnanie za aké vlastnosti musí nasledovať skôr, než začnete hrať Banana kráľa. Vzhľadom k tomu, že ovplyvňuje úspech vašej hry. Online hra Banana Kráľ zahŕňa také pojmy, ako je zvýšenie času, úrody banánov, predaj banánov ochrany plantáže, útok na plantáži a skúseností. Zlepšenie odozvy ceny čase, dosiahnete zníženie čakacej doby plodiny. Klasické banány - je množstvo zozbieraného ovocia. Predaj banány priamo ovplyvniť ceny na trhu. Ochrana plantáže - charakteristické zodpovedné za kvalitu stráže a ich nákladmi na prenájom. Útok na plantáži hrá úlohu vo výsledku misie poňatých útoky a určiť potrebné množstvo pre najímanie agentov. Skúsenosti, ktoré získa vyčkávacia hru Banana kráľa, sa presunie na novú úroveň.

Banana kráľ online hra vám ponúka ešte jednu zábavu. Ak ste už zvládli potrebnú prácu, nie sedieť so založenými rukami. Prečo sa nudiť, ak môžete ísť na hon za pokladom? Nie je to len zaujímavé, ale aj užitočné. Tam je šanca nájsť cenný poklad. Môžete naraziť na sadenice, banány, peňazí a dokonca aj pirátsku poklad.

Nenechajte si ujsť tiež schopnosť komunikovať prostredníctvom správ s ostatnými hráčmi. Takže budete informovaní o rôznych novinkách a možno upozornil plánovanú sabotáž.

Hra má zoznam najlepších hráčov. Zdvihnite svoje hodnotenie, môžete použiť body. To si vyžaduje sledovať množstvo svojich banánov. Ak sa vám podarí, aby sa stala prvou v zozname, potom je skutočný banánový kráľ! Snažte sa nechať konkurenciu za sebou, sa domnievajú, že je to vo vašich silách!

Zahrajte si hru on-line Banana kráľa, čo môžete s plateným účtom. Jeho nákup pomôže zbaviť sa in-game reklamy, poskytujú príležitosť nahrať avatar na znak, ktorý chcete získať úver v dolároch za každej novej úrovni. Hra môže zasiať pole 6 krát denne. Zaplatil účet vám umožní robiť to 8 krát. Myslím, že by sme mali premýšľať o ziskovosti jeho zakúpení. Avšak, záležitosť je hospodárny, a každý z nich robiť len tak, ako chcete. Môžeme poradiť, ale rozhodne nie niečo nútiť robiť!

Snažte sa hrať túto návykovú hru a sami oceniť jeho zásluhy. Sklamanie sa vám nehrozí presne! Môžeme si len priať, že šťastie sa usmial na všetky vaše úsilie!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more