Záložky

Avatary: Age of Chaos

Alternatívne názvy: Avatary, on-line hra avatary, éra chaosu

K dnešnému dňu, Internet, existuje veľa on-line hier, ktoré zachytávajú hráč jeho vnútorný svet, plot a len hra atmosféra. Ale nie všetky z týchto hier, hráči majú slobodu konania, ako v pohybe, tak v priebehu bitky.

Chceme vám hru, ktorá sa nezmestí do štandardnej on-line hier, ktoré som kedy stretol - je on-line hra "Avatar: Obdobie chaosu." V tejto hre sa postavy majú úplnú voľnosť pohybu v rozľahlom svete avatara, plánovanie bitky (sloboda voľby a akčných beatov, ktoré budú použité), a bitka samotná sa odohráva v reálnom čase a ovláda hráč úplne.

A tak krátko o hre ...

V online hre "Avatar: Era of Chaos" Existuje sedem hrateľné rasy: človek, elf, trpaslík, orc, démon, troll a Danu. Každý z týchto pretekov na vaše jedinečné a bezchybný. Väčšina zovšeobecniť závod - muž, ktorý môže byť bojovník a mág. Ďalšie preteky sú náchylnejšie k určitému typu postavy raskachek tak dan závod viac vyhovuje temných čarodejníkov a elf lukostrelec. Pri registrácii do hry, môže používateľ vybrať niektorý z existujúcich závodov, a ak je ťažké pri výbere, môžete sa vždy obrátiť na sekciu nápovedy, alebo alternatívne vybrať každý závod a pokúsiť sa hrať s charakterom môže byť zrušené, kým nedosiahnu úrovne 11.

Po registrácii znak dostane do centrálneho námestia a veľký komár je test bitka, ktorá ukazuje možnosť charakteru. Tento boj nie je potrebné sa báť, a je žiaduce, aby postupujte podľa pokynov, ktoré sa objavujú na obrazovke a do chatu. Po boji si môžete prezrieť mesto samotné, pomôže vám questu charakter Elika, ktorá vám poskytne jednoduché úlohy, za ktoré budete dostávať bonusy v podobe skúseností a striebra (môžu byť aktivované v batohu charakteru kliknutím na "použitie"). Samotné mesto má štyri okresy: Okres Guild, centrálne námestie, obytné štvrte a cintorína. V každej z týchto oblastí je štruktúra, v ktorom sa o prácu, získať skúsenosti a striebro, rovnako ako na obnovenie zdravia a na nákup oblečenia a zbrane. Na centrálnom námestí je aréna, kde si môžete skontrolovať silu vašej postavy v boji, rovnako ako chrám liečby a tiež, kde si môžete vziať náboženstvo, ktoré dáva bonus k zdraviu a manu.

Potom, čo všetky úlohy, ktoré dáva charakter Elika môžete ľahko dosiahnuť úroveň 8 (to nejakú dobu trvá menej ako jednu hodinu, až na jednu prácu.) Potom môžete ísť do obchodu a šaty vaša postava chodí v krajine a vykonávať zložitejšie úlohy. Pri výbere nahromadenie budete mať možnosť, aby sa bojovník, mág, lukostrelec alebo Clover. Pre každý z týchto typov postáv predpokladu, že ich zbrane - pre vojakov meča, sekery, palice, palice pre mágmi, lukostrelcov na lukov a kuší, a pre Clover - Clover. Kúzelníci zase možno rozdeliť do štyroch typov: tma, svetla, myseľ a stihiyschiki môže byť aj kombinácia niekoľkých kúziel v jednom znaku.

V počiatočných úrovniach k dispozícii svetelné znaky úlohy, ktoré pomáhajú preskúmať SITEMA bojové mapy a ďalšie nuansy hry. Čím väčšia úroveň postava - viac náročná úloha, a preto topí stáva zaujímavejšie hrať. Každý hráč môže nájsť svoje miesto v hre - niektorí rozvíjať znaky pre PvP bitky a útočiť na všetko, čo sa hýbe, ostatné pre PvE bojoch a pokojné prechádzky v prírode, zbieranie zdrojov a kopať roboty.

Po dosiahnutí úrovne 51 postavy, ktorú má možnosť prejsť rituálom reinkarnácia a získať najvyššiu formu (zlepšenie rasy): Upír Golem, Berserk, Giant, anjel, Lich, Torre, Duch, Efreet, Jinnah (v závislosti na charaktere závodu) . Vyššie formy dať svoje doplnkové schopnosti a objavovať svet znaku avatary s novou, zaujímavou strane.

Tak kto sa rozhodol vyskúšať svoje schopnosti - kontrola v on-line hry a ponoriť sa do sveta avatary!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more