Záložky

Avatar hviezda

Alternatívne názvy: Avatar Star

Avatar Star je počítačová hra v štýle strieľačiek tretej osoby. Táto hra je hra pre viacerých hráčov s grafikou v anime štýle.

V hre Registrácia hviezd Avatar je jednoduchá a jasná pre všetkých používateľov, sú potrebné nasledujúce informácie:

 • Vaše meno. V niektorých prípadoch je priezvisko a priezvisko
 • rok vašeho narodenia
 • E-mailová adresa
 • Password pre hru
 • Krajina, v ktorej žiješ

Download Avatar Star z oficiálnych stránok, ako aj zo stránok, ktoré poskytujú prístup k tejto funkcii. Budete musieť kliknúť na tlačidlo "Stiahnuť hru" alebo "Stiahnuť hru" (každá stránka je prezentovaná inak). Potom uvidíte plávajúce okno, kde musíte kliknúť na tlačidlo "Uložiť súbor". Pri načítaní súboru ho nainštalujte.

V Avatar Star online sú tri zaujímavé triedy znakov:

 1. Guardian (Medic) - Táto trieda sa zaoberá hojením iných postáv.
 2. Gunner (ťažký pešiak) je najsilnejšia trieda, ktorá riadi zbrane správne.
 3. Assassin (sniper) - táto trieda je najpresnejšia. Môžu zabiť na ľubovoľnej vzdialenosti, takže by sa mali dávať pozor.

B Avatar Star s rôznymi drahokamy môžete zlepšiť zručnosti postáv. Ich schopnosti z toho sa zvýšia. Ak pripojíte monotónne kamene, môžete zvýšiť ich účinnosť, čo je veľmi užitočné pre vašu postavu. K dispozícii sú tri klasické herné režimy:

 1. King of the Hill - tento režim je najpopulárnejší.
 2. Dominance - tu musíte ukázať všetky svoje schopnosti ovládnuť hru.
 3. Odbalovanie príkazov je príkazový režim.

Avatar Star online poskytla dostatok príležitostí pre každú postavu. Budete mať možnosť zmeniť svoje kostýmy, pretože v hre je veľa. Rovnako nemenej rozmanitý rozsah zbraní.

Avatar Star je úplne zadarmo. Hra má špeciálny interný herný obchod, v ktorom si môžete zakúpiť rôzne potrebné predmety pre hru pre virtuálne peniaze.

Avatar Star je nová zaujímavá hra, ktorá je plná mnohých zaujímavých špeciálnych efektov, postáv a úžasných dobrodružstiev. Zaregistrujte sa so svojimi priateľmi, sťahujte hru a začnite sa ponoriť do tohto vzrušujúceho sveta anime postáv. Keď sa ponoríte do tohto sveta, nepochybne nebudete ľutovať čas, ktorý ste strávili.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more