Záložky

Avatary: Age of Chaos

Alternatívne názvy: Avatary, Avatar

Avatary Recenzia hry: Age of Chaos.

World Avatars: Age of Chaos online je klasická fantasy role-playing so všetkými funkciami hry. Obdobie chaosu hry vám zaujímavé questy, vzrušujúce turnaja, mini hry a hádanky, ktoré vyžadujú logické myslenie. Táto bezplatná webová hra je multiplayer, pretože je neobmedzený prístup k systémové požiadavky príliš vysoké. Ak chcete prehrať Avatars: Age of Chaos budete potrebovať pripojenie k internetu, systém Microsoft Windows 98SE/ME/2000/XP, Pentium 300 MHz, 128 MB RAM a grafická karta kompatibilná s DirectX. Staňte sa účastníkom hry Pomoc Fórum: Age of Chaos online registráciu. Herný klient nemusí byť stiahnuté. Pripojte sa do hry ikonky: Age of Chaos vyžaduje nasledujúce kroky:

1) Úvod mená herného charakteru;

2) Zaznamenajte si heslo a znovu zaviesť do ďalšieho riadku;

3) E-mail (e-mail);

4) Poznámka: vaše skutočné dátum narodenia;

5) Poznámka: podlahy,

6) Zavedenie vyobrazených postáv v príslušnom odbore;

7) prijatie dohody o užívaní;

8) Potvrdenie súlade so zákonmi hry;

9) Stlačením Registrovať.

Registrácia Avatary: Age of Chaos je odovzdaný, a tie boli na uzavretých priestorov na svete. Táto lokalita bývalí bohovia, teraz Avatar, miesto sa stalo poslednou baštou pre umierajúceho vesmíru. Môžete vstúpiť do hry ako ich vlastné vytvoriť jedinečný charakter. Neskôr sa hra ikonky: Age of Chaos on-line dáva možnosť prevteliť do vyššej formy. K dispozícii pre každý závod svojej najvyššej forme. Napríklad, elf môže byť znovuzrodený do anjela, alebo upír, démon alebo Efreet ginu a tak ďalej.

Poďme sa bližšie pozrieť dovnútra herného závodu. Celkom 7

- Ľudia,

- Elfovia,

- Orcs;

- Škriatkovia;

- Trollovia,

- Dana;

- Demons.

Ľudia v hre sú najčastejšie závod. Obmedzenie je neznáma. Táto všestranná rasa má veľký potenciál pre ďalší rozvoj. Okrem ľudí, ľahko sa učí.

Elfovia - majestátne tvory sa štíhlymi telami disponujúci mimoriadnou agilitu. Príroda presnosť umožňuje zástupcovi tejto rasy sú považované za najlepší lukostrelci. Avšak, použitie osí a Dubinov je pre nich obmedzený.

Orcs - neuveriteľne silní bojovníci, pre ktoré bojové umenie je vrodená kvalita. Prúd tvorovia šikovne využiť jeho silu a obmedzenia v používaní lukov a mágie mysle nezastaví je.

Škriatkovia - Piemont závod majstri, ktorí sú preslávený sila panciera. Prístup k luky a mágie svetla pre nich je obmedzený, ale zvyšok zbraní, ktoré majú veľmi šikovne.

Trollovia zapôsobiť s ich obrovskej veľkosti. Legendarily húževnatí tvorovia s konkrétne zručnosti - liečenie. Pokiaľ ide o použitie zbrane, kopije, meče, luky a všetkých magických trollov obmedzené.

Dana neodmysliteľne zaťažený temnú mágiu a upírstva. Všetci obyvatelia sveta avatarov s nimi zaobchádzať skepticky, možno dokonca povedať s veľkou nenávisťou. Tieto uvorotlivye bytosti používať rôzne typy zbraní. Obmedzené na ne iba kluby.

Indukované fire element ohnivý démoni majú kožu a fyzickú i magickú škodu k nim sa znižuje. Luky, kuše, mágie a svetlo rozumu tohto závodu je obmedzený, ale zdá sa, že nemajú starať o to.

Avatars: Age of Chaos môžu hrať, získavať skúsenosti a rozvoj zručností na účely znovuzrodenie. Táto schopnosť je dosiahnutá po úspešnom absolvovaní radu náročných úloh a je považovaný za najvyššiu česť.

Kolektívne akcie online hra tiež nie je posledná. Pripojte sa do klanu - to znamená, aby sa stala členom komunity hráčov, s ktorými je ľahšie niesť bremená dlhých cestách a vyhrať krvavé bitky.

Ďalším rysom hry je prítomnosť náboženstvo. Ikonky: Age of Chaos online hra umožňuje každému, kto chce vyskúšať sám seba ako boh. Organizovanie svoje náboženstvo, by mal zhromažďovať nasledovníkov od skutočných hráčov. Čím viac ich máte, tým silnejší boha.

Základ hry - dynamický real-time bojový. Ale nebudete tráviť všetok svoj čas len pre toto povolanie. Po tom všetkom, čo potrebujete, aby viac premýšľali o spôsobe zárobku. Existujú dva druhy meny: strieborná (hra meny) a zlato (kúpil online hry pre skutočné). Získať peniaze na hranie môže byť kladený na test cesty, účasť na turnajoch a bitiek, prilákať nových hráčov do hry, lúštenie zvitky a robiť remeslá. Voľba povolania je na vás! Rozhodnite sa, čo je vaša duša. Hra ponúka sedem možností:

- Pathfinder (dobre-zbehlý v otvorenej krajine, a tým efektívne zbierať ingrediencie pre lektvary a elixíry)

- Killer (žoldnier, ktorý sa skrýva v tieňoch a útoky zabiť)

- Liečiteľ (môžu obnoviť svoje zdravie a pomôcť spojencom)

- Zaklínač (schopný odolať kúzlo, pre ktoré špecificky stavia svoje telesné zmeny)

- Mercenary (spôsob, ako zarobiť peniaze - mágia a meč)

- Hunter (špecializujúca sa na vzácnych druhov chytiť monštrá)

- Raider (hľadá poklad).

Hrať hru ikonky: Age of Chaos Online je nutné, pohybujúce sa cez levely. Mimochodom, keď hladina môžete tiež získať príjem. S každou novou úroveň, môžete sa ponoriť viac do hry. Vzrušujúca hra udalosti zachytiť aj tých najnáročnejších hráčov.

Začnite hrať hry on-line ikonky: Vek Chaosu a možnosť overiť podivnosť tohto projektu. Uistite sa, že nemusíte byť sklamaný! Môže šťastie môžete vykonávať väčšinu ambicióznych plánov!

 

Avatary: Age of Chaos online registráciu