Záložky

Avalon Heroes

Alternatívne názvy: Avalon Heroes

Avalon Heroes Online - zadarmo multiplayer role-hrať real-time stratégia s klientom. Ak chcete kombinovať žánre projekt RTS a RPG objavil, ale vďaka Neta rozlohy alaplaya. V hernom svete môžete očakávať veľa horúcich udalostí. Musíte bojovať s ostatnými hráčmi, rovnako ako legendárny monštrá. Systémové vzrušujúce obliehania, epické bitky skupina, jeden-na-jedného konfrontácie - všetky tieto vizitky zábavné hry. Budete stáť pred úlohou - aby čerpadlo svoju postavu, robiť všetko pre to, aby sa stal slávnym neporaziteľný bojovník, zbierať peniaze na nákup mocné artefakty, aby svoju stopu v histórii čarodejníckeho sveta. Od Avalon Heroes hrať s nižšej triedy, budete čoskoro cítiť, že si môžete viac než byť súčasťou najatých vojakov. Snaha o najvyššiu triedu s názvom Cisárska kráľovská garda - prírodné, a budete určite dosiahnuť požadovaný, ak sa stanete úsilie. Preukázať priaznivcov k závisti jeho odvahu a strategické myseľ!

Preniknúť na farebné miestach bude nenáročná hra Avalon Heroes registrácii. Po vytvorení účtu si môžete stiahnuť klienta. Potrebujete vyplniť formulár, ktorý obsahuje nasledujúce polia: užívateľské meno, heslo, zopakujte heslo, prezývku, e-mailovú adresu, potvrdiť e-mailovú adresu, narodeniny, pohlavia, krajiny. Potom, z rozbaľovacieho zoznamu vyberte, kde ste sa dozvedeli o hru. Na konci registráciu, prosím, zaškrtnite políčko pre potvrdenie, že nie sú proti dialógu s vládou a prijať podmienky použitia výrobku.

No, čo systémové požiadavky? Tie, samozrejme, chcem vedieť, či to bude inštalovať Avalon Heroes on-line na vašom PC. Tu je zoznam parametrov, dôležitých pre objasnenie problému: Windows 2000 / XP / Vista, procesor P3 800 Mhz, 3D video 32 MB, DirectX 9 kompatibilná. 0 c, RAM 512 MB, 1 GB voľného miesta na pevnom disku.

Uchopte hrať Avalon Heroes, ocitnete sa uprostred zúriacej vojny. Dve súperiace frakcie Oriens a eoniá by nechcel pripustiť, aby sa navzájom. Môžete sa pripojiť k jednej z nich a sa priamo zúčastňuje vo všetkých bitkách vyskytujú. V tejto hre je dobrý výber režimov, takže budete môcť nájsť najviac atraktívny pre vás osobne. Zvážte dostupné režimy v poradí:

- Bitka (režim bitky) - bitka režim pre veľký počet súčasných hráčov. Táto bitka frakcie proti sebe.

- Arena (Mode Arena) - bojuje na mapách arény, aby sa zúčastnili nie sú odradiť skutočných hrdinov.

- Adventure (Dobrodružstvo Mode) - režim, v ktorom sa skupina hráč 8 osôb vojnu proti hrôzostrašných šéfov, s použitím taktické rozhodnutia každého účastníka.

- Lobby - mód, ktoré môžete prechádzať po meste a zoznámiť sa s návrhmi ostatných hráčov.

- Námestie (Plaza Mode) - vytvorený pre pokojné miesto oddychu. Je to tu, že vytvorí nový cech, moderné zariadenia a je čas hovoriť priateľov.

Je potrebné povedať hneď, že každý druh má svoje vlastné taktickú časť. A ako u všetkých druhov sa líšia, budete musieť neustále hľadať pre strategické rozhodnutia. Takže tam, kde sa porazmyatsya mozog!

Hra Avalon Heroes umožňuje stúpať ku sláve, stáva odvážny hrdina, a preukázať svoju nadradenosť. K dispozícii bude všetko, čo potrebujete - artefakty, vzácne predmety, špeciálne zariadenie, bojové obleky. Hlavná vec, aby sa pokúsili dostať to všetko do užívania. Dobré zbrane, statočná srdce a spoľahlivé spojenca - je kľúčom k víťazstvu! Nenechajte si ujsť príležitosť stráviť svoj čas sa rýchlo a zábavné. Podmanivé plot bude nenechá nikoho ľahostajným - nájdete veľa príjemných zážitkov! Užite si hru!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more