Záložky

Alliance of Valiant Arms

Alternatívne názvy: Alliance of Valiant Arms, AVA

Alliance of Valiant Arms достаточноновыйММОшутер. Charakteristické črty hry - vysoko kvalitné grafické a detailné výkres. Pointa je rovnaká, a to, čo ostatní strelci - môžete pomerne často beží rýchlo a strieľať hra AVA vám dá príležitosť. Hra je grafický engine podporuje vylepšenia, ktorá umožňuje pokročilé grafické funkcie. Táto dynamická hra vás nenechá ľahostajným, ak sa vám páči strelca a nepozerajte sa na hru, kde budete potrebovať niečo dlhší a starostlivé zváženie.

Hra je dej sa predpokladá, že sa pripojí k boju o ovládnutie sveta. V súperení o nadvládu nad planétou prísť dva bojujúce frakcie, klan, z ktorých jeden, budete musieť začať. Battleground stane obrie mesto, metropola, kde na uliciach vyskytujú epickú bitku.

Munícia veľmi rôznorodé, rovnako ako druh boja, v ktorých sa môžete zúčastniť. Vďaka starostlivej a premyslenej detail obrázku boj hra vyzerá úžasne, a sledovať boje zaujímavé nielen pre účastníkov, ale aj fanúšikovia. Hra bude zaujímavé aj pre jednotlivých vojakov, a tímový hráč, vzhľadom k tomu, že v hre tam ako tím bitky a osobné úlohy pre hráčov. Voľba vhodného režimu, môžete vstúpiť do sveta hromadných bitkách, a to buď splniť misiu sami.

Triedy znakov AVA on-line [ _7_] sa nazývajú Sniper, Assault alebo Command tím. Špeciálny sniper pochopiteľné rovnaký útok, je majstrom boja na krátku vzdialenosť.

Zbrane v hre môžu nielen peniaze, ale tiež si kúpiť in-game menu. Tiež v hre, môžete úplne zmeniť muníciu. Game AllianceOfValiantArmsпредоставляет možnosť úplne zmeniť zbrane v hre: hráči sú k dispozícii pre zadky, sudy a iné predmety potrebné v hre. Rysom tejto zbrane je, že môže byť upravený a vhodné urobiť pre seba.

Ak chcete začať hru, môžete, len čo prešiel AVA registráciu. Potom, čo ste sa naučiť hrať, bude vám k dispozícii veľa bonusov. Pretože sa jedná o strelca, hlavné bonusy môžete získať za streľbu nepriateľov. Okrem hrania, budete čerpať postava bude získavať nové vedomosti a zručnosti, a potom titul. Postupne, v priebehu hry, hra A. A. Splnomocnený hrať lepšie: rýchlejší prekladanie, to sa stáva oveľa pohodlnejšie s ohľadom na klesajúcich výnosov. V dôsledku toho, charakter beží rýchlejšie a lepšie streľbu.

Ak chcete hrať AVA , táto hra má rad výhod. Je to zadarmo, tak to môže hrať akýkoľvek. Strelec je veľmi populárny verziu hry, ktorá je milovaný mnoho užívateľov. Hra si zaslúži určené grafika, existujú rôzne spôsoby boja, a celkový rozsah zbraní má viac ako 70 jednotiek. V AVA hrať sú profesionálni hráči strelcov a začiatočníkov a každý bude mať svoju časť potešenie.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more