Záložky

Audition 2

Alternatívne názvy: Audishn 2, audance, audishn, audens, audishion, konkurz

Konkurz 2 on-line - to je nová online hra zadarmo, kde sa hráč bude musieť ísť do nočných klubov a barov, ktoré sa zúčastňujú v nočných tanca a get-stretávania.

Prihlásený hra Audition 2 je hudobný projekt, v ktorom postava bude nielen tancovať, ale aj na vykonávanie rôznych tanečných trikov.

Audition 2 hra bude zaujímavé, samozrejme, každý, kto má rád tanec!

Ak chcete hrať Audition 2, nemusí byť zložité, konkurz 2 online registráciu: online hry, kliknite na "Register" a zadajte v poli registračných

  • Gaming login
  • E-mail
  • Vstup na fórum (pre komunikáciu s ostatnými hráčmi)
  • Zadajte pohlavia, dátum narodenia
  • Zadajte heslo

Ďalšie, kliknite na tlačidlo "Registrácia" tlačidlo, potom prejdite na stránku hry klienta Audition 2 k stiahnutiu online (Táto hra vyžaduje inštaláciu hry klienta, pre stabilnejšiu prevádzku a možnosti hry). Na vedomie, že veľkosť klienta - 2,5 GB

Existujú tri spôsoby, ako stiahnuť klienta:

1) štandardná metóda (odporúčané)

2) Nahrávam archív

3) Stiahnuť torrent

Po inštalácii môžete hru spustiť. Na to sa Registrácia Audition 2 je dokončená. Odporúčaná celú zložku s hrou pridať do zoznamu výnimiek antivírusu!

Minimálne systémové požiadavky:

Procesor: Pentium 4 1. 8GHz

Pamäť: 1 GB

Grafická karta: NVIDIA Geforce FX5200 128 MB / ATI Radeon 9800 128 MB

Pevný disk: 3 GB voľného miesta

Operačný systém: Windows XP SP3, Windows 7

DirectX: DirectX 9. 0C

Zvuková karta kompatibilná s DirectX

Odporúčané:

Procesor: Pentium 4 2. 6GHz

Pamäť: 1 GB

Grafická karta: NVIDIA Geforce 6600 128mb / ATI Radeon X-700 128MB

Pevný disk: 3 GB voľného miesta

Operačný systém: Windows XP SP3, Windows 7

DirectX: DirectX 9. 0C

Zahrajte si online hry Audition 2 Spustite tým, že vytvorí svoju postavu: vyberte typ postavy a prispôsobiť jeho vzhľad. Potom, vyberte server a kanál. K dispozícii sú 3 server: Impulse, Sakura a čokoláda. Výberom niektorého zo serverov, stlačte klávesu "Enter".

Byť v hernom meste v obchode si môžete kúpiť pre svoju postavu, oblečenie a doplnkov, a šatňou, môže postava vyskúšať, čo kúpil. Môžete zmeniť svoj účes či farbu pleti charakteru, ísť do štýlu štúdia. Online hra Audishn 2 má jeho hra menou je DEŇ a pamäť.

Prihlásený hra Audishn 2 má vlastnú akadémiu, v ktorej hráč môže naučiť riadiť hru, a hlavné druhy tanca. Okrem toho si môžete vybrať hru mentora.

Audition 2 online hra je bohatá nielen obchody a tanečný parket, sú tu i miesta, kde môžete len tak chatovať s ostatnými hráčmi a hrať mini-hry (pre víťazstvo v niektorých hrách, môžete získať dobrú odmenu).

Pre opis každého režimu bude trvať dlhú dobu, áno, popíšte ich v tejto krátkej recenziu nie je možné. Ak sa táto hra vyvolala záujem, a nemôže sa dočkať, až hrať hru Audishn 2 online, prejdite na registráciu do hry Audition 2, a urobiť prvý krok k jeho sna o tanci. Táto hra má pomerne veľkú funkčné a príjemnú atmosféru, takže sa nebudete nudiť!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more