Záložky

Athanaton

Alternatívne názvy: Athanaton Immortal Warriors

Predtým, než vás Athanaton on-line - svet neviditeľné bitky nesmrteľní bojovníci! Niet pochýb: táto browser hra by mala ísť mimo vašu pozornosť.

Athanaton online hra nevyžaduje pre svoje spustenie nič neprístupných: stačí mať pripojenie k internetu a moderné prehliadač (Google Chrome verzia 5.. 0, FireFox 6. 0, Opera 11. 10, atď ), Podporuje Flash Player verzie 10. 0 alebo vyššej.

Pripojte sa do hry Athanaton môže prekvapiť tých, ktorí majú svoje účty v sociálnych sieťach (Facebook, Facebook, Twitter, atď ) Vzhľadom k tomu, že budú môcť vstúpiť do hry priamo od nich. Ak nepatria do vyššie uvedených užívateľom sieťových zdrojov, budete musieť vyplniť iba dve polia:

1) Platný e-mail;

2) Password, ktorý je určený na ochranu vášho herného účtu pred hackermi. Je preto žiaduce, aby to nebolo príliš jednoduché a skladať z písmen a číslic.

Ďalšie Athanaton on-line registrácia vás vyzve na čítanie a prijať Zmluvné podmienky. Môžete sa tiež prihlásiť k odberu herné novinky (len tak nechať, alebo zrušte začiarknutie príslušného políčka). Kliknutím na tlačidlo "Odoslať", bude vám dokončiť proces zvaný Registrácia Athanaton.

Ak chcete začať naozaj hrať hry on-line Athanaton, bude musieť najprv rozhodnúť na serveri (ak je vám to jedno, zastaviť u odporúčané), a potom - otvorte stránku - uveďte svoje meno (názov pre uznanie na zdroje v hre) . Ihneď Athanaton online hra vás vyzve, aby ste vybrali jednu z postáv, dozvedieť sa o tom, kde môžete detail kliknutím na skupiny vojsk umiestnených pred vami:

1) Conan - viedol armádu Phoenix (výborná ochrana neúprosný útok +)

2) Witch Atelanta - Flame Cavalry (rýchlosť útoku a magic power)

3) Kratos - Phalanx kladivo (plus zničujúci útok magický jednota)

4) August - Gold kavalerie (hlavná zbraň - šípky, naplní dušu)

5) Richard I - Cavalry s kušou ​​(obrnený poplatok)

6) Robin Hood - Duša Hunters (+ zničujúci tlak duše boom na morálku nepriateľa);

7) Beowulf - Snehové Warriors (rýchlosť + magic, zníženie nepriateľskú morálku)

8) Orianthi - Lukostrelci sa snehom štít (zosilnená ochrana + "Circular zálohe" Vyplní predné radov nepriateľa zmätok).

Ak chcete vlak svojho hrdinu, budete musieť hrať hru on-line Athanaton pomerne dlhú dobu, takže lepšie je vaša hra, každý deň sa dozviete, ako začať s tréningom. Všetky zmeny vo vlastnostiach charakteru a vojakov možno nájsť tým, že pôjdete do svojho profilu. Mimochodom, tu je funkcia, ako reinkarnáciu hrdinu. Je k dispozícii na jeho dosiahnutie úrovne 51. To naznačuje možnosť, ako sa dostať späť k hraniu Athanaton rovnaký hrdina, ale prvý stupeň, iba jeho armáda bude oveľa silnejší, a osobné štatistika - sa nezmení.

Postupujte podľa nasledujúcich tipov, ak chcete hrať, aby Athanaton je úspešne

Aktualizácia početné budovy. Naučte sa, ako je zlepšiť od začiatku, a nie neskôr, pre istotu, ľútosť minul okamihy.

Vykonajte úlohu, ktorý budete hrať on-line Athanaton bude dodávať neustále. Pre každé úspešne dokončené úlohy, dostanete nemalú odmenu pre váš rozvoj.

Prenájom toľko hrdinov ako novo vznikajúce príležitosti.

Na oficiálnej stránky hry má sekciu nápovedy s názvom Guide, ktoré možno nájsť v každom okamihu máte záujem o informácie o hre.

Jeden posledný tip: nenechajte si ujsť príležitosť k fab čas! Pripojte sa teraz!

 

Athanaton on-line registrácia