Záložky

Asura prihlásený

Alternatívne názvy: Asura prihlásený

Herné Asura prihlásený je masívne multiplayer role-playing hra v žánri MMO , čo dáva hráčom možnosť zničiť hordy monštier v ňom jeden z uvedených tried. Od roku Asura O nline hrajú mnohí z vás spomenúť na starú a dobre známu rad hier Blizzard - Diablo . Ale je tu ešte zaujatosť pre ázijské motívu, a to je z čínskej herných vývojárov jasné.

Ak chcete začať hrať hru Asura on-line Váš počítač musí byť také systémové požiadavky:

 • Frekvencia procesora - 2. 8 Hz alebo vyššia
 • RAM - minimálne 1 CZ
 • Na pevnom disku - 5 GB
 • Pripojenie k internetu;
 • Klávesnice,
 • Mouse.

Asura Online registrácia prvý krok na ceste k hre, za to, čo potrebujete:

  1. Navštívte oficiálnu stránku herné Asura prihlásený ,
  2. Shaven registrácia;
  3. Zadajte e-mailovú adresu,
  4. Vytvoriť heslo (odporúča vypaľovanie)
  5. Prijmite licenčnej zmluvy;
  6. Nasledujte tento odkaz Download (k stiahnutiu)
  7. Inštalácia a konfigurácia klienta a ste pripravení zničiť hordy monštier.

Herné Asura O nline zadarmo pre všetkých užívateľov všetkých krajín. Môžete sa tešiť na nezabudnuteľné dobrodružstvo po svete Asura prihlásený , celé hordy monštier rôznych druhov od nemŕtvych do fantastickej drakmi. Aby sa vyrovnala nepriateľskú armádu sa hráč ponúknutá v okamihu, kedy šesť hrateľných tried:

 • Monkey ,
 • Goristro ,
 • Raksa ,
 • Exiled Boha ,
 • Fox Spirit ,
 • Dragonette.

Ohromujúca grafika, živý a skutočný svet všetci na vás čakajú. Nádherný portrét poveternostnými vplyvmi, svitania, dážď, hmla, západ slnka, slnka oslnenia a zlovestná tma noci dať hru Asura prihlásený nádhernú atmosféru.

Vzrušujúce PVP (hráč vs hráč) bitky vzducholoď vo formáte 2 vs 2. Obrovská sada kúziel a schopností pre každú triedu. Jedinečnosť každej triede je, aby mohli bojovať v ich vlastným spôsobom, vrhnúť sa na nepriateľa z úkrytu, alebo priamy prenos hlavu sekerou alebo kúzla z diaľky, že je pravdepodobné, že narazia na chudáka. Bludisko, nájazdy, komunikácia s hráčmi v reálnom čase všetky tieto kúzla sú tu zhromaždili, môžeme si ich len hore.

Legendary vybavenie, zbrane, brnenia fantastické zmierniť svoj život cestuje po svete Asura on-line , ktorá je založená na slávnej ceste na západ, ale rovnako ako mnoho hier z Číny, svet naozaj fascinuje a inšpiruje záujem. Mýtické bytosti, Golema hádže na vás obrovské kamenné balvany lietanie hippogriffs a nepreskúmané zákutia mágie na vás čakajú v tejto fantastickej svete. Takže ak máte radi hry ako Diablo alebo Titan Quest potom si jednoducho nemali prejsť toto dielo čínskych vývojárov.

Ak chcete vyvolať záujem navrhnúť revízie trailer pre hru.

Možno v Asura Online je zadarmo hrať, ale položky, ktoré chcete kúpiť viac za peniaze.

Myslíte si, že už pochopili, že hrať hry on-line Asura prihlásený celkom zaujímavé a stojí za to. Tak tu čakáte.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more