Záložky

Astro Empires

Alternatívne názvy: Astro Empires

Hra Astro Empires je masívne multiplayerová online hra, ktorá je vyvinutá v žánri sci-fi. V tejto hre budete chodiť na mimoriadne a nekonečne krásne miesto.

Musíte budovať svoje vesmírnej bod, výkonné hviezdnej lode, a rozvíjať rôzne technológie a vytvoriť viac spojenectvo. A najdôležitejšia vec v hre na vás čaká - tento priestor bitky!

V hre Astro Empires registrácia sa vykonáva pomerne rýchlo a boli nasledujúce:

1) Je potrebné uviesť e-mailovú adresu a prezývku.

2) Zadajte heslo a krajinu, v ktorej žijete.

Hrať hru Astro Empires vám bude na akomkoľvek webovom prehliadači vo vesmíre v reálnom čase.

Musíte sa obchodovať s priateľmi a susedmi, obrana ríše, rovnako ako vojna a zapojiť sa do epickej bitky.

V Astro Empires browser hry hrať budete oboznámení s nasledujúcimi črty hry:

1. Výkonný unikátny vesmír.

2. Vynikajúca hrateľnosť.

3. Masívne vojny.

4. Vivid komunita hráčov.

. 5

Ocenenie pre misiu.

6. Schopnosť prehrávať na ľubovoľnom prehliadači.

7. Mobilná verzia.

8. Voľná ​​hra.

9. Navyše, herné klient download nie je nutné.

Vaše dobrodružstvo v hre Astro Empires začína s základni nachádzajúcej sa na planéte v neprebádaných galaxii. Ak chcete byť veľký cisár budete musieť vytvoriť svoju základňu tým, že stavia rôzne štruktúry.

Pretože sa bavíme o tejto hre, vaša skutočná stavba bude nejakú dobu trvať, aby ste dokončenie stavby. Za účelom riešenia výstavby zložitých štruktúr, budete musieť učiť nové technológie.

Hra má veľa úžasné technológie pre detekciu.

Hra Astro Empires online - to obrovský vesmír, so stovkami tisíc planét. Pomôžete zveda, ktorý vám pomôže splniť ďalších hráčov, ktorí vám pomôžu v hre a zaútočí na vás.

Keď zvládnuť výstavbu svojej základne, môžete vytvoriť flotilu pre vojnové kampane s cieľom zvýšiť svoje zisky.

Budete mať možnosť vytvoriť mnoho typov lodí, pre vytvorenie ideálnej flotily: od hordy malých jednotiek na obrie armádu lodí.

Dobrý nápad je možnosť spriateliť sa s ostatnými hráčmi , najmä vstúpiť do cechu , ktorý bude chrániť a poskytovať prežitie v tomto úžasnom vesmíre Astro Empires .

Aliancia a politika prítomný hra Astro Empires .

Budete sa podieľať hmotnosti vojen v hre Astro Empires s tisíckami hráčov, , a budete musieť bojovať v neuveriteľné epické bitky.

Zaregistrujte sa on-line hry Astro Empires zadarmo a pozvať svojich priateľov do hry bolo oveľa zaujímavejšie, a čo je najdôležitejšie, bude tam vaši priatelia. Ponorte sa do tohto priestoru s neuveriteľnou udalostí, bitiek a kamarátstvo!

Veľa šťastia vo vesmírnych bitiek v browser hre Astro Empires!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more