Záložky

Asterix & Friends

Alternatívne názvy: Asterix & Friends

Game Asterix & Friends - je to zábavná hra o fascinujúce jazdy Asterix a jeho priatelia. Asterix & Friends on vám dá veľa pozitívnych dojmov zo svojich obľúbených hier dala hrdinu tohto príbehu.

Game Asterix & Friends registrácia nepredstavuje žiadny problém, samozrejme, ak ste zdatní v angličtine. Ak chcete zaregistrovať on-line, ktoré budete potrebovať:

1. Zadajte oficiálne stránky hry.

2. Vyplňte hlavnej stránke webu potrebné informácie o sebe.

3. Napíšte svoju e-mailovú adresu. Toto pole je povinné vyplniť.

4. Zadajte špeciálny heslo pre svoj účet.

. 5. Pre potvrdenie hesla ho musieť znovu zadávať.

6. Potom sa pod vami bude informovaný o hre. Ak máte záujem o niečo, dať značku vedľa týchto položiek.

7. Potom stlačte tlačidlo « Hraj teraz zdarma » .

Druhý spôsob sa pripojiť v tejto hre - je zaregistrovať cez Facebook.

Game Asterix a jeho priatelia sú on-line hry, tak najmä silné osobné nastavenia počítača pre túto hru nie sú potrebné. Pre vás je najdôležitejšie - to je sa starať o high-speed internet.

Play Astérix & Friends budete vytvárať svoje vlastné dediny s jeho kolegom Galovia Asterix, Obelix, Dogmatiksu a ďalších známych postáv, čo si prajete.

V Asterix & Friends budete hrať proti mocnému Rímu.

V Asterix & Friends online budete môcť robiť priateľov, chatovať s nimi na fóre, pokiaľ ide o rôzne stratégie, bohov galských a mnoho ďalších vecí.

Pri výstavbe domov, uvidíte, že existujú rôzne prvky, napríklad pri výstavbe bytových domov potrebujú malé štrbiny, a pre výrobu by ste mali používať iba veľké otvory.

V hre význam zdrojov sa môže rýchlo zmeniť, najprv budete potrebovať drevo, kameň, jedlo, a potom sa náhle môže potrebovať ďalšie zdroje.

Game Asterix & Friends vám ponúknuť aj lov. Budete loviť diviaky na chutné jedlo.

Aby ste sa mohli učiť, ako sa dostať na požadované miesto si len potrebujete presunúť ukazovateľ myši.

Vzhľadom k tomu, že Galovia nepáči spať pod šírym nebom, budete musieť "čakať" stavať domy pre nich.

Niektoré Galovia môžu byť vojenské, a ak sa im postaviť dom, a Construct kopije alebo inú zbraň, môžu dokonca zaútočiť na Rimanov.

Boj proti Rimanom, nie je tak ľahké. Oni vážne vnímajú svoju odolnosť. Potom, čo sa dozvie, že nechcete, aby ich počúvali, stačí poslať légie na svoje územie. Budete musieť zvyknúť, že Rimania budú na území svojho dvorku, kde budú zriadené osobitné hliadku.

Budete mať jedinečnú možnosť trénovať svoje dedinčanov, aby sa stala silnejšou.

Asterix & ses Amis - to je počítačová hra, ktorá vám pripomenie detstvo, a strávil nejaký čas hľadá pre televízne obľúbeného komiksu Asterix a Obelix.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more