Záložky

Assault Fire

Alternatívne názvy: Assault Fire

Assault Fire on-line - zadarmo multiplayer fantastická hra vojenských predmetov, udalostí, ktoré sa vyvíjajú v budúcnosti. Tento projekt bol vytvorený Tencent hry. Vývojári sa snažili, aby sa ubezpečil, že užívatelia sú jednoducho hlúpi z neuveriteľných dobrodružstiev. Hráči budú prepravované v roku 2018 a zúčastniť sa vojny medzi dvoma frakciami. Odolnosť a GSDU stretávajú vo vykurovaných bitkách na Stredozápade. To je v tejto oblasti je vývoj dejín. Vďaka modernej a vysoko kvalitný grafický engine Unreal 3 Engine, všetko, čo sa deje okolo zachytáva jeho realizmus a dynamiku. Ak chcete začať, budete mať dve postavy, z ktorých každá patrí do rôznych frakcií. V priebehu času, môžete si kúpiť pre seba a ostatných vojakov v príslušnom obchode. Spolu so svojimi hrdinami, môžete zažiť veľa šokujúcich udalostí, skúseností s bezprecedentné výbuchy emócií a naozaj tráviť svoj voľný čas čo najpríjemnejší spôsob, ako!

Najviac obyčajný Assault Fire registrácia sa dostanete na farebné miestach v hre. Poobzeral sa okolo seba, môžete sa zapojiť do bojov, najprv vyberiete ten nájsť najvhodnejší. Assault Oheň môže hrať v týchto režimoch, ako PVE (boj proti počítačovým botom a výkon aktuálnej úlohy), PVP (epické bitky na veľké bojisko, ktoré môžu zahŕňať niekoľko tisíc hráčov naraz) a PVP-X (unikátne bitky s rôznymi pravidlami a neočakávané situácie). Poďme sa bližšie pozrieť, aké znaky sa zobrazia vo všetkých týchto bitkách. Ako už bolo povedané, sú rozdelené do dvoch tábora. GSDU odpor - vojenský kontingent vojakov na účely obrany. Tieto elitnej hrdinovia, ako je Max, Jason a Ivan sú schopné oveľa, sú ľahko postrehnuteľné žiadnu vzburu. Na druhej strane - odpor. Tento rebeli, ktorí nesúhlasia s pravidlami mega-korporácií. Vetra, Cartman a Dell patrí medzi najlepšie bojovníkov. Ľudia sa zhromaždili všetku silu obhajovať svoje práva a útočiť na vládu za takéto veci v poriadku. Dokonca aj zbrane a technológie, ktoré boli ukradnuté. A čo? Po tom všetkom, čo potrebujú na prežitie a ako bojovať proti svojvôli megacorporations. Opozície z týchto dvoch skupín - to je niečo, čo neslýchané!

Pokiaľ ide o vývoj hrdinu, možno povedať, že všetci majú schopnosť získavať a rozvíjať zručnosti. Čím viac zručnosti - tie hmatateľné výhody pri ďalšej hre. Tu je niekoľko príkladov. Rýchla výmena, regenerácia, Adrenalín, neviditeľnosť, kúzlo liečenie - to sú len niektoré z zručností dlhým zoznamom možností. Tie by mali sledovať vývoj svojich postáv sa vyrovnať so všetkými úlohami stanovenými pred vami hrať Assault oheň. Missy sú nasledujúce: denné questy, klan misie, misie rebríček. Mimochodom, aby bolo ľahšie vyrovnať sa s nadchádzajúcimi skúšok, môžete sa pripojiť do klanu. Spolupráce so spojencami hrať hru ešte zaujímavejšie Assault Fire!

A nakoniec by som sa rád zmienil o miestach, kde je všetko vyššie uvedené. Herný svet sa skladá zo sady kariet, ktoré budú k dispozícii pre vás naučiť, ako budete postupovať prostredníctvom hry. Prímorské mestečko, USS, Plant 13, Tichý DOCK, železničnej stanice, stanice Materiál, Black kanalizácie, nákladné, ICE pevnosť Storm Canyon, Horror City - každý z nich má svoje karty strategické body a pripraví vás na rôznych prekvapení. Pokračujte teraz hrať Assault Fire zadarmo a nebudete ľutovať rozhodnutie. Veľa šťastia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more