Záložky

Assassins Creed: Revelations

Alternatívne názvy: Assassins Creed: Revelations

Hra Assassins Creed: Revelations - posledný diel série hier, ktoré rozprávajú o Ezio Auditore. Zatiaľ čo ešte v druhej časti hry hral pred nami a horúce mladý Ezio v Bratstvu hlavného hrdinu je zrelý a trhal múdrosti, v tomto projekte, vyzerá nápadne starý. Cieľom tejto časti hry - bodka "i", čím si odpovede na všetky tie intímne otázky. S týmto cieľom a poslal Ezio do Konštantínopolu, kde hlavný príbeh sa odohráva hra.

Assassins Creed: Revelations pc je viacpoužívateľský projekt, takže okrem vzrušujúceho príbehu ponúka mnoho nových priateľov s rovnakými nadšenými hráčmi, ako ste vy. Podľa tradície, je táto časť bola opravená veľa chýb, vzrušujúce hráča, a pridala veľa nových funkcií, ktoré rozširujú a robia hru ešte zaujímavejšie.

Endpoint cestovné - Konštantínopol - mesto, v ktorom budete tráviť väčšinu hracej doby v Assassin Creed Revel. Je rozdelená do niekoľkých hlavných oblastí:

Constantine.

Beyazid.

Imperial.

Galata.

Avšak, malá časť hry vám pomôže vrátiť sa do starobylej dediny - Cappadocia. To je legendárna oblasť známa po celom svete pre svoje úžasné skalné kláštory.

Ak chcete spustiť hru, budete musieť zakúpiť prístupové klávesy, stiahnuť Assassins Creed: Revelations a nainštalovať hru na počítači. V tomto novom projekte, tvorcovia sa rozhodli zmeniť koncepciu distribúcia niekoľkých vedľajších a vedľajších questov. Teraz budú vydané hráčom náhodne. Okrem projektu Assassins Creed: Revelations bol zmenený, alebo skôr niekoľko modernizovaný bojový systém. Tak, napríklad, boli zjednodušené znaky vykonané protiútoky pridaná funkcia proti krádeži priamo v priebehu bitky, možnosť rýchle zabitie. Bol mierne upravený a rozšírený rozsah schopností postavy.

Na niektoré z vyhlásení vývojárov na projekt, môžeme konštatovať, že po tom, čo sa vám podarí Assassin Creed Revel download, budete vedieť, že jeden z najdôležitejších stretnutí osôb - Desmond, bude v kóme. A rovnaký William, ktorého hlas bolo počuť fanúšikov projektu na intro k "zmiznutie Leonarda" sa bude bojovať o návrat do života. Treba tiež poznamenať, že vzhľad Desmonda prešiel niektoré zmeny.

Upravil maximálnu prípustnú úroveň úkladných vrahov, a teraz úroveň 15 hráči môžu získať titul "majstra vraha." Tento titul dáva držiteľovi množstvo privilégií. Napríklad, ak majster vrah je veliteľ základne, počas útoku nepriateľských síl sa dostane imunitu.

Rozprávanie o tomto projekte môže byť veľa, ale to je najlepšie stiahnuť hry Assassins Creed: Revelations a uistite sa, že všetky jeho výhody osobne. Verte mi, je hra naozaj stojí za to!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more