Záložky

Assassins Creed: Brotherhood

Alternatívne názvy: Assassins Creed: Brotherhood, Assassin Creed, Assassin

Game Assassin Creed Brazerhud fantastická hra pre viacerých hráčov od francúzskej spoločnosti Ubisoft Montreal, vyvinutá v žánri Action-adventure. Časom udalostí je koniec XV. Začiatku XVI. Storočia. Scéna Taliansko. Zobrazenie tretej osoby. Celá prehliadka trvá 15 hodín. Existujú režimy pre jedného hráča aj pre viacerých hráčov. Podstatou hry je vykonanie mnohých misií, horúcich bitiek s rôznymi počítačovými postavami a skutočných protivníkov tvárou v tvár ostatným používateľom. V miestach hry sa bojuje medzi ušľachtilým vrahom Ezio Auditor da Firenze a templárskym rytierom v Ríme Vaši hlavní protivníci budú predstavitelia klanu Borgia. Dej sa vyvíja v chronologickom rámci. Používatelia majú možnosť zopakovať príbehy. Zaujímavý moment prechádza z minulosti v našich dňoch a potom sa vracia späť. V našich dňoch sa stretnete s hlavným charakterom tohto obdobia - Desmondom Milesom, ktorý našiel spôsob použitia počítača Animus 2. 0 čítať informácie o svojich predkoch a preniesť do minulosti. Hlavným charakterom historickej línie je však Ezio Auditor da Firenze. Okrem toho existuje veľa postáv, medzi ktoré patria také legendárne osobnosti ako Leonardo da Vinci, Niccolò Machiavelli alebo Caterina Sforza. Rozhodnutím o prevzatí AssassinsCreed: Brotherhood sa môžete ponoriť do atmosféry minulých storočí a urobiť závratnú cestu, ktorá bude spomínať na živé dobrodružstvo.

Takže, povedzme, že hra AssassinsCreed: Bratstvo vás upútalo a chcel by ste sa o tom dozvedieť viac. Keďže tento projekt je treťou hrou série Assassin s Creedom, bude vhodné zvážiť, ako sa tento produkt líši od predchádzajúcich. Úloha hry je pokračovaním udalostí pôvodnej verzie. Niektoré zmeny utrpeli bojový systém. Bojy sú dynamickejšie a agresívne útoky sú viac vítané ako pokusy uzavrieť zmluvu. Vzhľadom na to, že vaše pravidlá sú často urážlivé v prírode, bude rozumné zapojiť sa do zamestnávania a výcviku vojakov. Budete mať možnosť umiestniť svojich vrahov po celom meste a účinne sa vyhnúť tlaku nepriateľov, medzi ktorými sú obyčajní vojaci, dôstojníci, dravci, švajčiari, strelci, prívrženci, kriminálnici, gangstri, hermetici a vlci. V arzenáli sú zmeny. OdterazAssassinsCreed: BratstvoThe pancier je ešte viac rôznorodý. Hráč môže používať všetky druhy nástrojov, ktoré pomáhajú dosiahnuť svoje ciele. Jedovaté šípky, padáky, dvojité skryté čepele, skryté zbrane, pokročilé lietadlá, stacionárne zbrane a mnoho ďalších vecí sa stávajú vašimi improvizovanými prostriedkami. Dôležitú úlohu zohrávajú špeciálne funkcie. Môžete napríklad zapnúť videnie orla a veľmi rýchlo posúdiť situáciu na bojovom poli. AssassinsCreed: Video bratstva pri zapnutí zobrazenia orla sa mení takto: nežiaduce predmety sa spájajú s pozadím (už nie sú oči), nepriatelia sú zobrazovaní červenou farbou, spojenci sú modrí, cennosti a prístrešky sú zvýraznené bielou farbou a ciele sú žlté. Preto máte možnosť ľahko odhaliť nenápadné objekty a posúdiť taktickú situáciu.

Vykonávať jednu za druhou prácou, zarobíte si peniaze a rozvíjať sa. S každým krokom sa stávate silnejšími, lepšie vybavenými a preto viac sebavedomými. Budete milovať všestrannosť hry. Mimochodom, existuje ešte jeden argument, prečo by ste mali stiahnuť AssassinsCreed: Brotherhood. Vyberte si štýl hry a použite režim, ktorý je viac na chuť je právo každého užívateľa. Môžete hrať sami, alebo skúste režimy pre viacerých hráčov, ktorých číslo osem. Jedná sa o hľadanie, zložité hľadanie, spojenectvo, ťažké spojenectvo, vražda, poľovníctvo, eskort, lov na truhly. Stručne povedané, nenechajte sa nudiť! Pripojte sa a uvidíte sami!

 

Assassins Creed: Brotherhood