Záložky

Assassins Creed 3

Alternatívne názvy: Assassins Creed 3

Ako ste mohli hádať, vývojári Creed legendárny projektového Assassin na vavrínoch nie sú zvyknutí na pobyt. Ako vyplýva z nového dielu - hra Assassins Creed 3. Hlavným rysom projektu je to, že teraz je vytvorený špeciálne Najnovším motora Anvil Ďalšie. Nový vývoj motorov tím pripravuje na vydanie viac ako tri roky. Všetko bolo navrhnuté od nuly, a určite všetky výsledky intenzity sa cítil. Bezprecedentné animácie vás nenechá ľahostajným, a teraz v tretej časti hry budete spokojní s motion-capture technológie a všetkých potešenie z využívania metód umelej inteligencie. Animácie v tretej časti Assassins Creed 3 ks tak realistické, že všetky hry sú vnímaná úplne odlišne. A ak si spomínate na dynamickú zmenu počasia a ročné obdobie, zaujalo, je to tak?

Hra Assassin Creed 3 dlhé a starostlivo vytvoril a prečo je dnes právom považovaný za jeden z najviac kvalitatívne a úspešný. Hra sa odohráva v roku 1775. V tejto dobe, spolu s hlavnou postavou budete musieť ísť späť do Ameriky. Miestne kolónie sú na pokraji vzbury. Vaša postava - vrah vymenoval Connor. On sľúbil udržať mier a slobodu ľudí, všetkými prostriedkami. Ak chcete implementovať plány Connora, budete musieť vyhlásiť vojnu na svojich nepriateľov - ľudí z obrovskej reálnom svete. Spolu s Connor musíte prekonať dlhé trasy cez úzkymi uličkami mesta a obrovské bojisko. Na ceste stretnete mnoho legendárne osobnosti, ktoré sa podarilo napísať ich mená v americkej histórii, s kým ste sa tvár nepriateľovi.

Takže môžete ľahko začať hrať Assassin Creed 3, budete musieť zakúpiť prístupové klávesy. Naozaj, k dnešnému dňu prístup k projektu je venovaná. Avšak, to nezastaví milióny hráčov z celého sveta.

Teraz Assassins Creed 3 hra stala ešte nebezpečnejšie, pretože nebezpečenstvo číha všade. Takže ste sa s vaším hrdinom bude používať akúkoľvek metódu na dosiahnutie víťazstva nad nepriateľmi. Môžete si vymyslieť mazaný vojenskej stratégie a plány, alebo sa oddávať vo všetkých dostupných zbraní.

Ak chcete spustiť hru, budete musieť stiahnuť Assassins Creed 3 klienta a nainštalovať ho do počítača. Váš hrdina vyvinula perfektné dravca inštinkt, tak pokojne a ticho loviť svoju korisť pre neho jednoduchšie. Po zakúpení prístupu hrať všetkých účastníkov Assassin Creed 3 budú môcť využiť bezplatné široký arzenál zbraní. Môžete byť prvá osoba uplatňovať taktiku tajnej vojny.

To je revolúcia, o ktorej sme hovorili v historických knihách sa radikálne líši od vášho osobného revolúcie začať tam, kde budete musieť stiahnuť Assassin Creed 3 iba. Realizmus realizovaný v hre uchváti a fascinuje. Na palube lode, v pokojnej ulici, alebo na bojovom poli - všetko, čo môžete cítiť jeho osobná prítomnosť - tak skutočný hľadajú krajinky a znaky.

 

Assassins Creed 3 ks