Záložky

Assassins Creed 2

Alternatívne názvy: Assassins Creed 2

Iste, nie je tam žiadny taký hráč, ktorý nepočul o takej super akčný film ako hra Assassin Creed 2. Toto pokračovanie uznávaného projektu. Autorom druhej časti hry zostáva spoločnosť «Ubisoft», a to by malo byť poznamenal, že vývojári sa podarilo vytvoriť zázrak znova, uvoľnenie nemenej zaujímavú a vzrušujúcu hru. Ak ste sa musel vysporiadať s prvou časťou Assassin, potom viete, o všetkých cností projektu. Zásluhy hra je naozaj veľa: v pohode grafika, výborná hrateľnosť, skvelý príbeh. To je dôvod, prečo mnoho hráčov po celom svete sú blázni o tomto projekte a radi hrajú Assassin Creed 2.

Druhá časť vám pomôže všetkých priaznivcov tejto dobrodružnej akčnej priechodu z už zoznámil pozdĺž a naprieč Strednom východe a Taliansku. Around - renesančný a krížové výpravy. Nové hry protagonista - mladý muž Ezio Auditore da Firenze - pochádza zo zámožnej florentskej šľachtickej rodiny. Ezio otec a bratia boli zradení rodinný priateľ a obesený v dôsledku poplatkov. Protagonista Assassins Creed 2 ks, je zúrivý, zabil zradcu a nútení skrývať so svojou matkou a sestrami z jeho bratranca. Ezio je pripravený pomstiť na všetkých rodinných príslušníkov, ktorá bola zameshena zrada, a nehodlal ustúpiť.

Assassins Creed 2 na stiahnutie pomôcť protagonistu stretnúť sa s mnohými vynikajúcich jednotlivcov času. Napríklad, Ezio oboznámený so všetkými štyrmi členmi Medici, videl Leonardo da Vinci a Niccolo Machiavelli, a medzi najhoršími nepriateľmi človeka budú nikto iný ako Francesco de 'Pazzi, Girolamo Savonarola, Rodrigo Borgia a ďalších, menej známych ľudí z obdobia renesancie. Ezio sa bude zaoberať kanály Benátok a zoznámte sa so všetkými základnými záujmami vládnucich rodín času.

Prečítajte si všetky výhody projektu môže byť díval sa na Assassins Creed 2 videa prívesu. Z videa, môžete vidieť, že v novej verzii hry bude udržať nielen všetky hlavné vlastnosti hry, obľúbené hráčov v prvej časti, ale tiež pridávať úplne nové funkcie, ktoré určite osloví hráči. Napríklad, nová hra Assassins Creed 2 protagonista prepožičať schopnosť potápať a plávať, a proces zapojenie bude lepšia príležitosť ukradnúť zbrane z rúk nepriateľa.

Ak chcete spustiť hru, budete musieť stiahnuť Assassin Creed 2 na vašom počítači. Projekt dokonale vyjadruje všetku veľkoleposť a elegantný popísané éry. Hra v druhej časti uznávaný projektu, môžete cítiť skutočnú slobodu. Dynamika hry vás nenechá ľahostajným - každý vyskytujúce sa v ceste charakteru, môžete získať tieto alebo iné príležitosti.

Napriek tomu hrať Assassins Creed 2 zadarmo a nebude môcť riadiť s projektom budete musieť získať. A pred nami čaká mieru mladých vrahov - váš hrdina naučiť sa zúčastňovať bojov a pohybovať sa po uliciach ticho.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more