Záložky

Ashes to Ashes

Alternatívne názvy: Ashes to Ashes

Hra Ashes to Ashes - skutočná rarita. Posuňte trvalo takmer pred dvadsiatimi rokmi, ale aj dnes je hráčovi dôvera. V tomto projekte hrajú, hrajú a budú hrať milióny našich spoluobčanov a ich "kolegov" z celého sveta. Kvalita je celkom stará hra umožňuje sama o sebe súperiť s modernými majstrovskými geymerskogo umenia. A to napriek skutočnosti, že grafika vo Ashes to Ashes je zlé (čo v zásade nie je divu, pretože to nie je nutné zabudnúť na fakt, že hra bola vytvorená na konci roka 1996, a zrazu to bolo veľmi osobné ) ako hra.

Popol k popolu PC vypovedá úplne nereálne časy. Rovnako ako u väčšiny počítačových hier deväťdesiatych rokov (ktoré v okamihu, stojí za zmienku, bol nie moc), je to založené na opise udalostí v budúcom čase. Avšak, tento projekt sa ukázalo veľmi úspešné a originálne - nie pre nič za nič, že na konci, nezabudnite o tom až do dneška. Navyše, veľa hráčov to považujú za "rarita" je oveľa zaujímavejšie ako väčšina moderných hier.

Ak chcete spustiť hru tak, aby Ashes to Ashes k stiahnutiu. Zvyknutí na moderné hry hráči skákať distribúcie pre Ashes To Ashes zdať detinské žvatlání. Všetky potrebné inštalačné súbory sa stiahnu v priebehu niekoľkých sekúnd. A povedať, že projekt môže bežať hladko na všetkých moderných počítačových zariadení, ani zdať stojí za to.

V Ashes to Ashes bude musieť hrať čas od času dostáva do územia špeciálnych arén, ktoré boli vytvorené ako "miesto zabíjanie." Populácie do budúcna neviem predstaviť lepšiu zábavu než rozjímanie o vraždu. Všetko je to strašne pripomína stredovekých gladiátorských súbojov. Najväčšie svetové spoločnosti sponzorujúc bojové arény, a ľudia z tejto krvavej okuliarové bláznivej zábavy - tak to dopadá, vyzerá brutálny realitu budúcnosti.

Play Popol popolu zaujímavé, aj napriek nedostatku niektorých pozemku. Scenérie a krajiny sa neustále mení. Od jedného zamestnania do druhého sa zmení uniformy a zbrane. Pikantnosť a závažnosť hry sprisahania dáva príbeh cudzincov, pretože z toho, prísne vzaté, a spustite všetky hlavné problémy - zlí mimozemšťania inšpirovať ich agresívne myseľ v tzv bojovníkmi. Vzhľadom k tomu, ze tento nedávnej minulosti sklony k strate svedomie a česť, stať sa úplne nekontrolovateľné stroje na zabíjanie.

Z akejkoľvek namontovaný na Ashes to Ashes video, môžete pochopiť, čo vaša postava bude musieť vydať všetky obyvateľov sveta pred inváziou monštier. Budete opustený na infikovaných arény území, kde bude treba zničiť všetky bez výnimky gladiátorov, vlkolakmi, ničiť "zlé" mozgy, ktoré spadajú z vašich obetí po porážke.

Tento projekt je ideálny pre tých, ktorí majú radi hry ako Duma alebo Posteľ - jednoduché ovládanie a šialené akcie pomôže prejsť svoj voľný čas.

 

Ashes to Ashes