Záložky

Asheron hovor

Alternatívne názvy: Asheron hovor

Game Asheron hovor slávny multiplayer on-line hračka v žánri hrdinskej fantasy. Hra Tvorcovia vás privíta vo svete fascinujúce cestovanie s spoločníkmi nie štandardný vzhľad. V tejto podobe je dobýva svet má viac ako dvanásť rokov. A nestráca svoj kontingent.

Predtým, než začnete hrať Asheron hovor, na kvalite hry, odporúčame vám poradiť so svojim počítačom s požiadavkami na systém hry. A oni sú:

· RAM - 2 GB

· Grafická karta - 256 MB

· Frekvencia CPU - 2 GHz

· Pripojenie k internetu;

· Klávesnice;

· Mouse.

Tak rád všetko. Ale mala by tam byť ešte pomerne jednoduchý spôsob, ako navrhnúť hru, ktorá dostane meno - Asheron Register. Odporúča sa overiť vaše informácie:

 1. Navštívte oficiálne stránky hry Asheron hovor;
 2. , Zvoľte registrácii;
 3. Zadajte svoje meno;
 4. Vytvoriť heslo skladajúci sa z nie menej ako šesť znakov, a tipy pre zabezpečenie vášho účtu, nepoužívajte toto heslo v iných sieťach;
 5. Invent a zapíšte heslo,
 6. Zopakujte skôr zadané heslo,
 7. Zadajte svoju e-mailovú adresu,
 8. Vyberte - registrujte sa.

V budúcnosti budete mať ľahšie vstup, stačí zadať meno a heslo a ste v hre. V Asheron hovor hrajú veľmi zaujímavé. Svetová beletria, nie skutočné bytosti, ktoré môžu zahŕňať vás.

Na začiatku hry budete musieť starostlivo premýšľať o image, vzhľad vašej postavy. Každý detail, ako je potrebné pochopiť, že malý rast spomalí na beh, ale veľmi šikovný, a veľký - ako a rýchlo zmizne z dohľadu, ale dostať sa na nepriateľa to bude ľahké.

V hernom svete Asheron s Volacie on-line je výber z troch rás: ľudia, a Lyudzhiany Tumeroki. Aj tu je potrebné byť opatrný. Pretože sa v budúcnosti budete musieť vybrať povolanie, a všetky závody majú obmedzenia v profesiách.

Tiež tvorcovia sú pre svojich fanúšikov v hre pre hru troch kontinentov procesov

 • Osteth;
 • Omishan;
 • Linvak Massif.

Pre začiatočníkov poučený kontinentu ľahšie, kde si sami zarekomenduete - Osteth.

Osteth - obývajú jeho rasu ľudí. Svetlé, oko-lov časť planéty ako kvitnúce botanickej záhrady - oázy.

Omishan - bývanie pre tumerokov. Ideálne miesto pre lov, je asi jedna z džungle nepreniknuteľné húštiny. A monštrá sa nachádzajú.

Linvak masív - príbytok pre lyudzhianov. Najstrašnejšie kontinent obývať skupinu, a osamelý, zvieratká. Hornatá oblasť s malým počtom rastlín.

Ste daná možnosť, aby sa spojili v určitých skupinách, potom sa nazývajú takto: Party alianciu a kráľovstvo. To všetko závisí na rozsahu bojov. Či už ste pomocníci navzájom pri vykonávaní úloh, či už veľké vojny a dobyť územia - to je kráľovstvo.

Zdá sa, že nič, čo sa v hre deje nie je určená k, takže si môžete vyskúšať.

AC hra je na vás čaká. Ako sa môžete držať, keď je herný svet na vás čaká s vynikajúcou grafikou, na podporu, na vhodné nastavenie a hudby.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more