Záložky

Armored Warfare projektu Armata

Alternatívne názvy: projekt Armata
^^1

Armored Warfare strategickej simulácie bojovanie tanku3^^

uvoľnenie developer pripravuje novú hru ozbrojené vojny, je multiplayer online bitky tankovej simulátor. Fanúšikovia bojovanie pomocou vojenského materiálu budú vytvorené skvelá hra plán je spracovaný do najmenších detailov, a počet zariadení, presahuje všetky podobné projekty.

Armored Warfare je simulátor, v ktorom hráč môže mať:

    ^^9 rôznych vojenského vybavenia a delostrelectvo, ^^9 sa zjednotili do klanov s priateľmi lepšie bojaschopnosti, * 9 * vlak a čerpá posádka bojové vozidlo,
  • nálada v veliteľov bojových posádok a transplantovať ich od stroja k stroju.

Navyše, hráči majú príležitosť vybudovať a obhajovať svoje vlastné základňu. Každá budova na vojenskej základni prináša bonusy, urýchľuje proces čerpacej techniky, zbraní alebo posádky. Hráči môžu koordinovať svoje činnosti, hrá spolu s textovým chatu on - line, aby vytvorili spoločnú stratégiu a taktiku boja.

Vyrovnanie technológiu deje v hangári a karta bojov v otvorenej krajine, môže bojovať vo všetkých ročných obdobiach, v zime, v lete, na jeseň a na jar. Takmer všetky scenérie, mosty a konštrukcie na mape vojenskej konfrontácie môže byť vyhodená do povetria a zničili. Len miesta sú rozdelené do bojov vo voľnej prírode a mestského boja.

Hra neznamená rozdelenie krajín bojové vozidlá vývojárom, hráč je daný niekoľko dodávateľov, od ktorých môžete kúpiť rôzne druhy zariadení, výrobcovia rôznych krajín, takže jedna databáza môže byť umiestnená a T - 90 a Leopard 2.

Hráči sú vyzvaní k stiahnutiu ozbrojené vojny získať nezabudnuteľný zážitok a krásny čas, pripadal si ako skutočný víťaz v modernej vojne.

1^^Prehľad vojenskej techniky Armored Warfare^2.3^

vývojári dať hráčom širokú škálu výberu technológie na účely a role na bojisku:

  • Bojové tanky - je najspoľahlivejšie a užitočná technika, sú dobre vyzbrojení vynikajúce výzbroji. Pár, tri úrovne bojových skúseností a po vhodnej čerpacie majú technologické vybavenie, kontrola rakety, s ktorou si môžete zničiť nepriateľa, aj keď sa skrýva v útulku. Ak chcete chrániť efektívne využitie ochrany dymu, ktorý sa bude pohybovať rýchlo preč do bezpečnej vzdialenosti po detekcii.
  • ^^9 obrnené bojové vozidlá v hre sú využívané predovšetkým pre prieskum. Medzi ne patrí veľmi odlišný vojenské vybavenie. Kolesové skauti zle chránený a ťažko ozbrojený, ale rozvíjať väčšiu rýchlosť, ovládať je ťažké, ale s vhodnými zručnosťami a veľa delostrelectvo môže vytiahnuť nepriateľov. ^^9 BVP pomalší ako zoznamovacie jazdy, ale vybavená silnejšími zbraňami a môže pôsobiť problémy aj tanky a obrnené jednotky z vyššie uvedených, môže to vydržať viac návštev. ^^9 Tank Destroyer - rýchlosť stroja na kolieskach s tenkou brnenie a hlavné zbrane tanku. Ich prítomnosť je nutná pre shoot- a - run stratégie boja pascu, ale životnosť vozidla je veľmi krátka. ^^9 Delostrelecké - hasenie požiarov zo zadného, osvetlenie a dymové rakety.

Hra obrnené Warfare kúpiť balíček strany beta, ktorý sa bude dať hráči šancu vidieť a hrať ako prvý, rezervovať si prezývku, aby sa zlato a prémie status pridelenom čase získať unikátny veliteľ posádky a vojnový stroj priekopník. Vaše stratég a hrdina ozbrojené vojny.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more