Záložky

ARC Srvayvl Evolved

Alternatívne názvy: ARC Survayval Evolve

Game ARK Survival Evolved: Úsvit dinosaurov.

FYI: Studio Zástupný ( ako vydavateľ ), Virtual suterén LLC, Efect Studios a inštinktu hry otvoril včasného prístupu k hre neobvyklý produkt starovekej, divoký svet 3. 06. 2.015. Dobrodružstvo hra sa vyznačuje ARK Survival Evolved Žáner: Akčné, hranie rolí, india projekt.

Teraz niekto môže ARK Survival Evolved k stiahnutiu pre malú cenu, takže počas priechodu pomôcť vývojárom, identifikáciu nedostatkov.

Od vydania vydanie tam boli niektoré prírastky v podobe zvierat, zbraní, budov a kmene, ale tieto aktualizácie bude ešte väčší, a keď je hra konečne vytvorená, bude jeho cena zvýši, takže záujem si poponáhľať stiahnuť ARK prežitie vyvinuli na príjemné ceny.

Wild People & ndash; kruté spôsoby.

Predstavte si, ako to & ndash; žiť bez pohodlie a bojovať za právo prežiť na dennej báze. Začína s príbehom pláže, kde nováčikovia prebudiť hráčov všetkých národností. Od oblečenia, aby im vyhovoval, len Adam a po inšpekcii sám a terénu, to je lepšie zostať pod holým nebom príliš dlho.

Around predátorské, divoký svete, kde dinosaury koexistovať s kráľovstvom ľudských kmeňov. Okolie je to obojstranne výhodné, pretože každý člen slúži k inému jedlo, ale preto, že patríte do ľudskej rasy, jeho koža je drahšie, a to by malo byť chránené.

prehistorickí plazy možno skrotiť a potom použité na prepravu tovaru, pre presun na dlhé vzdialenosti, vo vojne s inými národmi. Viac ako 70 dinosaury so svojimi individuálnymi vlastnosťami aj naďalej zvyšovať v druhu so vznikom herných doplnkov, ale teraz ich dosť lietať zmiešajte vodu, pôdu a pod zemou. Okrem toho môžete získať obrovské plazy písomné upozornenia, nútiť je sedieť na zbroj odeté späť pod previsnuté strašnú žihadlo chvost.

Ale aby to bolo možné, je potrebné zjednotiť & ndash; človek v takom tvrdom svete neprežije. Ďalej musíte vytvoriť svoj kmeň zvýšiť svoj potenciál. V každom okamihu môžu vás útočiť, a my sa musíme pripraviť odraziť rozhodný útok. Potrebujete zbraň nesedel? Animals. A technológia sa vyvíja, a čoskoro vedľa kamennú sekerou, oštepom a lukom budú strelné zbrane, namiesto toho, stany silnieť doma.

Usporiadať Závod v džungli, prenasledovať korisť a nepriateľov, lietať na ptakoještěrem & nbsp; cez hory so snehom čiapky. Zbierajte zdroje a skúsenosti, rozvíjať od primitívneho kmeňa moderné, násobiť ich vlastné územie a stať sa najsilnejšou rasa.

ARC Survayval Evolve ponúka, je hlas rozhranie a angličtina, ale hrateľnosť je jasné, intuitívne a nepredstavuje žiadne ťažkosti.^^11 OS: 64 bit; Windows Vista / 7 SP 1/8 ( 8.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more