Záložky

ARGO

Alternatívne názvy: ARGO

Mnoho hier sa snaží formovať budúcnosť, ktorá čaká náš svet po apokalypse. ARGO Hra ponúka pozerať sa na svet cez prizmu mágie. Podľa vývojárov tejto verzii hry, budúcnosť vesmíru nie je bez magického zásahu, aj keď niektoré pozície v tejto hre sú supermoderné technológie a objavy.

Je to o veľkom tresku a mutácie, ktorá spôsobila vznik sveta z pohľadu dvoch čudných ľudských bytostí ...

Zákony žánru fantasy, hry ARGO ponúka veľmi zlú históriu. Podstata je, že po katastrofe univerzálneho rozsahu ľudstva jednoducho prestal existovať ako trieda a premenili v ďalších pretekoch. To sú dva hlavné typy budúcich obyvateľov na Zemi. Prví obyvatelia - Mierové svetelné bytosti, ktorí uctievajú dary prírody a jej krásy, hľadať harmóniu a sú všeobecne nie veľmi rozpoznať technologický pokrok. Tieto deti prírody v kontraste s druhým závodom. Tu je celý postavený na zariadenia, technológie a vytrvalé úsilie o pokrok. Tento závod prešiel univerzálny katastrofe v útrobách planéty, takže hľadanie večnej harmónie im cudzie. Ale oni uctievajú vedeckej technológie a verí v to, čo vaše ruky a bez pomoci prírodných síl vytvorí dokonalý svet. Taký je konflikt v štýle svetov fyzikov proti textárov, v skutočnosti, ponuky

ARGO Online hry. Ktorý z týchto svetov vás pritknete? Pretože teraz si na rade.

V ARGO Online registrácia neprinesie vám starosti, ak máte prístup k celosvetovej web a e-mailovú adresu. Zadajte názov do príslušného poľa svojho budúceho charakteru, heslo, e-mail - to je všetko, čo ste sa opýtať na hru. Okrem toho, vyzve vás, čo má robiť.

Začnite hrať hry on-line ARGO môže byť v jednom z ôsmich remesiel. Vaša postava môže byť statočný obranca, statoční bojovníci, pútavé Adept Alchemist múdrejšie, neohrozený krotiteľ suverénny Medic, Sniper, alebo dobre zamerané mazaný sabotéri. Imunita a celkom silný päsť vývojári dal obranca Warriors a, bohužiaľ, sa sabotérov. Ale to-hand boj schopností, napodiv, dotoval Lekári a Tamers. Oni katsti pracovať nielen s niektorými fretky, ale skutočné bojové plemená zvierat. Na druhej strane, Snipers, adepti a alchymisti - veľkí fanúšikovia strelných bojov a zapojiť sa do boja s nimi, bez príliš veľa pri tej príležitosti došlo hráči neodporúčame.

V ARGO môže hrať každý, kto má rád neustále dostať do problémov, a bojovať v rôznych bitkách. Tie, mimochodom, môže byť niekoľko. Môžete ísť na nájazdy s ostatnými hráčmi. Takže sa môžete zoznámiť so všetkými, ktorí rovnako ako vy, žiť v mieri Argo. Môžete navštíviť rôzne aukcie. Od tam šťastné obchodníkov s veľmi zlý úlovok, je to skvelý spôsob, ako doplniť svoje zásoby potrebných vecí. A hra vám dáva možnosť vybrať si, povedzme, kolegu hru. Áno, sme, samozrejme, o oddelenie. Môžu jednoducho vybrať - zvážení všetkých ich priania, vyzdvihnúť ten, ktorý bude sprevádzať vaše postava celej hry.

Ale ak ste chytil nepriateľa, budete dostávať náhradu v podobe udelenia bodov. Ale ak smrť predbehnúť svoju postavu, budete musieť odpočítať tieto body ako trest. Bohužiaľ, taký je život. Je zaujímavé, že v Agro má jednu legrační pohyb - jeden na jednej bitke, v ktorom nikto neumiera. Takže Duelists si nemyslím, že o treste smrti poplatkov za a bojovať ako čokoľvek iného. Nepáčilo sa charakter - duel to!

Amateur technokratický život a túžba po filozofické harmónii s prírodou, sú tam dva bojujúce medzi triedou na rozvoj rizikového a čo sa týka hry, nemôže byť hodená dohromady slová. Takže aj keď naozaj chcete povedať niečo nepríjemného k nepriateľovi, nebude fungovať: to sú pravidlá.

A konečne na programe. Je to veľmi zaujímavé a kontrastné. Tam vyvinul veľa miesta. Povedz, môžete prechádzať jaskýň s rovesníkmi a pivnici, tam, vidíš, a nájdete niečo užitočného. V podzemných stavieb ideologickej vývojári skryté poklady ako hracie peniaze. Ale chceme si nájsť nielen menu v hre, ale tiež nájsť najdôležitejšie poklad - zábavná hra

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more