Záložky

Bohovia Arena

Alternatívne názvy: Bohovia Arena

Bohovia Arena hra, ktorú si môžete hneď hrať on-line.

Tu sa stretnete so svetom múdre čarodejníka, bojovníkov, veľmi mazaný zlodejov. Musíte poraziť všetkých nepriateľov, získať kľúč k nesmrteľnosti.

Ak ste naozajstný hrdina a neboja ničoho, potom je táto hra pre vás, pretože budete musieť vyzvať bohov, a že sila nie je pre každého.

V online hre je registrácia Arena Gods možné prostredníctvom sociálnych sietí: Facebook, VKontakte, spolužiaci a môj svet. Môžete sa tiež zaregistrovať cez webové stránky hry. Pre úspešnú registráciu je nutné zadať:

1) e-mailovú adresu.

2) názov, ktorý bude viditeľný všetkým hráčom.

3) Zadajte heslo.

V Bohovia Arena hru hrať, budete vyberte znak, ktorý budete musieť dostať quest pre začiatočníkov. Vďaka tejto ceste sa stretnete so všetkými pravidlami hry.

Arena of Gods on-line hra, ktorá zahŕňa tripartitné konfrontácii. Môžete bojovať len pre seba a pred ďalšími dvoma stranami.

Simulácia v Bohovia arény sa trestá pokutou. Ste povinní napadnúť všetkých nepriateľov rôzne strany, alebo aspoň použiť auto-kop. V prípade nečinnosti môžete zaútočiť s bleskom.

Ak je jedna strana zlyhala alebo bojovníci Niektoré strany neprišiel dosť bojovať, potom sa nemôžu zapojiť do hry, ale bitka sa odohráva medzi dvoma zostávajúcimi tímami.

Game Arena Bogov má rad funkcií:

1) Počas bitky, môže byť prítomná každá strana v rovnakej dobe viac ako 30 znakov.

2) Ak postava zomrie, potom za to môže začať nový znak časť.

3) Je-li, aby sa spustiť hru, vy ste hovoril, že nie sú k dispozícii žiadne sedačky, môžete "dostať do súladu" pred podaním žiadosti o špeciálne položky. Akonáhle odošlete túto aplikáciu, nebudete môcť pokračovať v hre a umiestnenie, ktoré chcel bojovať.

Vedenie Game Arena Gods je definovaná takto:

1) Po pol hodine na každom mieste po boji, určenú "Leader", je hrdina, ktorý by mohol spôsobiť najväčší počet tepov (poškodenie) na ich oponentov.

2) Vodca môže preniesť akúkoľvek funkciu vedúci charakteru, ktorý je v jeho tíme. Je-li vodca zomrie, vedenie tlačidla sa automaticky prenáša na ďalší znak, ktorý spôsobil najväčšie množstvo škôd.

3) Pomocou tohto tlačidla, môžete vodca presunúť svoje hráčov, aby nevyhnutné mu poskytnúť, v tomto prípade, príležitosť pre taktických manévrov v boji.

Na herných úrovní Arena Gods pôsobia "plávajúca" limitná účastníkmi.

Pred každým scéne spôsobila počet aktívnych postáv v každej požadovanej úrovne závislosti. Tu, z najmenšieho počtu odpočíta určité percento, čo je "ľudský faktor" a číslo je určený maximálny počet účastníkov na každej strane arény.

Maximálny počet účastníkov je možné nájsť v konkrétne možnosti v hernom paneli.

Arena Bogov - hra pre skutočných hrdinov!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more