Záložky

ArcheBlade

Alternatívne názvy: ArcheBlade

ArcheBlade hra je hra pre viacerých hráčov, ktorá bola vyvinutá kórejských odborníkov. V ArcheBlade Budete hrať v tretej osobe.

V hre ArcheBlade Registrácia je veľmi jednoduché. Pre registráciu v hre ArcheBlade, je potrebné zadať:

1. Vaše užívateľské meno.

2. Napíšte e-mailovú adresu a heslo.

Hrať hru ArcheBlade ste vybrali na strane Bojové proti sebe.

Herné Archeblade používa špeciálne triky a combo, ktoré ste nájsť arkáda s bojovať. Môžete sa tiež podieľať na tím hrať s prvkami stratégie.

V online hre si môžete zahrať ArcheBlade jednou z desiatich postáv zastúpená:

1. Renoah Collintz - jej neuveriteľná sila vnímanie priestoru. Jej špecialitou je zabiť, ale ako scout Renoah Collintz to sa prejavuje viac než perfektné.

2. Elika Bayer je temný elf. Vlastné poisťovňu a ďalšie podniky. Ona je obvinená z vytvorenie univerzálnej zbraň.

3. Gaspar la Velfanar - patrí do klanu trpaslíkov. Patrí k cisárovne priverzhenikam temnoty. Tento znak bol schopný predpovedať svoju budúcnosť.

4. Cezanne La Gatal - skôr, než on bol tajný vyšetrovateľ. On má moc temnej mágie. Jeho skutočná tvár nikto nikdy neuvidí, pretože on rozhodol sa zmeniť svoj vzhľad. On je tiež podriadená cisárovnej temnoty.

. 5. Elrath Nazaruth - žila v kráľovstve elfov, ktoré vytvárajú lásku a oddanosť. Má silné kúzlo a je nepriateľom cisárovnej temnoty.

6 . Dan Mei je obrovský bojovník kmeňa. On bojuje na strane cisárovná temnoty, pretože v ťažkých časoch si zachránil svoj kmeň.

7. Tiac Thompson Jr Senior General je siedmej ligy. Vždy dodržiavať zákon a k racionálne rozhodnutia. Ale aj cez to, že bol veľmi hrubý a krutý. Tiac Thompson Jr vie, mágie a bojové umenia vlastné.

8. Dick Megaton je Senior General Jean. Narodil sa s krvou sakramentsky, ale aj cez to, sľúbil vytvoriť spravodlivosť vo svete.

9. Renny Rich'Lich je Senior General Odessa. Je to vlastné magické sily mágie a je učiteľom v Odese akadémii. Jeho tiež verí, špióna.

10. Valle Estrada Draco Emperatore je veľký-vnučka General Dragons. To je považované za priverzhenikom siedmej ligy. Teraz shirif.

Všetky tieto znaky majú jedinečné schopnosti.

Môžete hrať hru ArcheBlade online, či systém spĺňa tieto požiadavky:

1) Intel Core2 Duo 1,86 GHz - procesor.

2) 2 GB - RAM.

3) 2,5 GB - HDD.

Spolu so svojimi priateľmi v online hre zaregistrujte ArcheBlade zadarmo dať dodacia lehota je ešte zábavnejšie.

Dodržiavajte všetky ciele na vysokej úrovni, a tak získať úspech v hre ArcheBlade. Veľa šťastia v tejto úžasné a vzrušujúce bitky!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more