Záložky

Arcane Saga

Alternatívne názvy: Arcane Saga

V skutočnosti, hra Arcane Saga poznáte mnoho rokov. Tesne predtým, než jej meno znelo ako "Prius prihlásený". Po nejakom čase, projekt s týmto názvom bola uzavretá, ale teraz NetMarble bolo rozhodnuté o jeho vzkriesenie a návrat do seriálu sú populárne on-line hry. Samozrejme, že nový projekt, do určitej miery sa líši od svojho predchodcu, pretože vývojári nemali len re-vydania, ktoré pevne všetky chyby, riešenie problémov, z ich úpravy, skrátka robil všetko pre to, aby hru splniť všetky požiadavky na moderné on-line projektov. Takmer dramaticky zmenila a herné mechaniky - vývojári zmenili triedy a bojové systém.

Dnes Arcane Saga Online je úplne nová trieda hier. Medzi ďalšie projekty, ktoré vyberá kvalitné grafiky a ohromujúci videá vložky, a potom sa stretli v priebehu hry. Neuveriteľný príbeh schopní získať srdce aj skeptikov.

Pretože táto hra on-line, potom, samozrejme, začne hra Arcane registrácia Saga je povinné. Hra ešte nie je prispôsobený pre anglicky hovoriacich používateľov. Ale vy ako skúsený používateľ, táto skutočnosť by nemala pliesť. Môžete ľahko vysporiadať so všetkými intuitívnych funkcií, ako je celé hry, a registračného procesu, najmä.

Tradične, budete musieť zadať svoje prihlasovacie meno a heslo, a zadajte adresu elektronickej schránky. Ak chcete vyplniť všetky polia vo formulári, prečítajte si pozorne systém nápoved.

Takže môžete začať hrať Arcane Saga, budete musieť stiahnuť špeciálny herný klient.

Podľa hráčom, ktorí sú oboznámení s predchádzajúcimi verziami hry a aktualizované, nový projekt sa stal oveľa zaujímavejšie a perspektívne z hľadiska rozvoja. Teraz hrať hru Arcane Saga sa stal oveľa zaujímavejšie vzhľadom k tomu, že jeden hráč bude musieť spravovať súčasne tri znaky:

Vlastné hrdina Adventor.

Jeho kolega Anima.

Mercenary gigas.

Ako vidíte, nudiť a odpočiňte si v tejto hre nemusíte. Každá z postáv od seba navzájom líšia. Musíte vynaložiť všetko úsilie nájsť spoločnú reč s každým z nich a ladenie hry.

Každý, kto bude môcť hrať Arcane Saga bez týchto tried postáv:

Hume.

Lon.

Ain.

Beria.

A ďalší zaujímavý fakt - všetky závody sa líšia nielen vedomosti a zručnosti, ale aj sociálnu štruktúru. Táto hra je určená pre drobnosti.

Počas hry sa stretnete rôzne dungeonov, ktoré možno rozdeliť do niekoľkých typov. Prvý typ - konvenčné alebo tradičné hladomorňa, druhý - dungeon prežitie a tretí, najzaujímavejšie a nebezpečné - dungeon sa bude konať na čas. Všetky dungeony majú úroveň zložitosti.

Daily v hre budete očakávať, že nové úlohy a questy. Musíte vidieť na vlastné oči a zdieľať so svojimi priateľmi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more