Záložky

Apocalypse 2056

Alternatívne názvy: Apocalypse 2056

Apocalypse 2056 on-line - bez ťahová strategická hra. 2056, Krajina pochopil súdny deň katastrofy ku katastrofe, ľudia zahynú, silné teplo neušetrí nikoho nie je. Antarktida - miesto, kde zostávajúce obyvatelia planéty aspoň, ako to môže prežiť bez toho, aby sa prakticky nič žiť. Niekto vyvoláva streľbu rampage, a ktorý sa nachádza na pokojnom zaoberá ťažby zdrojov.

A čo vy? Chcel som zažiť svet po globálnej katastrofe?

Apocalypse 2056 hry pre online hranie bez problémov ponúka tieto systémové požiadavky:

• priemerné nastavenie PC;

• Intrenet pripojenie k sieti.

Ak ste už neznesiteľné a ja chcem hrať v Apocalypse 2056 je potrebné zložiť formalizáciu hry. Registrácia Apocalypse 2056 nebude trvať tak veľmi jednoduchá a rýchla. Hlavné skontrolujte informácie:

1. navštívte oficiálne stránky hry Apokalypsy 2056;

2. vyberte - registrácia;

3. zadajte názov pre budúcnosť vašej postavy;

4. vyberte podlahu,

. 5. navrhnutých tried, prečítajte si o nich informácie ukazhaite, v ktorom chcete skladať;

6. Vyberte závod, v ktorom ENTER

7. zaškrtnite, ak ste si prečítali a súhlasíte s podmienkami dohody o užívateľa

8. potom kliknite na znamienko -.

A teraz si tu. Desivé pohľad - nie je pre ľudí so slabým srdcom. Teraz je Vaša úloha je jednoduchý: prežiť v tomto svete násilia. Ako už bolo spomenuté v hre Apocalypse 2056 si môžete zahrať jednu z troch navrhovaných kategórií:

• vojakov

• vpred;

• Scout.

Soldier - univerzálne, presné trieda bojovník za veľkých bitkách na stredné vzdialenosti. Spôsobí mierne poškodenie. Zručný zbraňami akéhokoľvek typu. Nie je silný pancier.

Assault - dobrá príchod zblízka. Má zručností držanie noža. Spôsobuje ťažké škody. Má najsilnejší pancier. Slabá stránka - zraniteľný na dlhé vzdialenosti od nepriateľa, ale má dobrú zásobu životov.

Scout - vhodné pre vedenie diaľkového bitku - rýchly a vrtký. Na desiatej úrovni má ostreľovacia puška. Má ľahké brnenie, aj keď nie je silný v boji zblízka, ale najlepšie na dlhé vzdialenosti.

Tiež si Apocalypse 2056 Hra ponúka na výber závodu

• Homo;

• DOE;

• Eco.

A okrem toho, že stretnete na mieste, čo by ste si mali prečítať: výroba, charakter, schopnosti, karty, obchod, klany, chat, questy, zbrane, brnenia, implantáty, monštrá, tipy a dejiny sveta.

Samozrejme, že po takom prípade vo svete bude zvláštne bytosti, ktoré budú nevyhnutne v rozpore s každodenným životom - monštrá.

Na obranu, bitky a povolania výroba budete mať za úlohu pre realizáciu, ktoré bude poberať podporu.

A len tak mimochodom, že by išiel do boja, je nutné buď hádzať sám žiadosť alebo pozvánku dostali ostatným používateľom.

Zahrajte si hru on-line Apocalypse 2056 celkom zábavný. A to všetko vďaka vysoko kvalitné, svetlé grafiky - realistické postavy, monštrá, a celý svet po katastrofách. Zdá sa spolu s postavami, v ktorých všetko.

Môžete prejsť do hry procesu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more